Zlínem se opět prožene BusFest!

Zdroj: busfest.cz

Již šestý ročník hudebního festivalu BusFest se 15. dubna prožene ulicemi Zlína. Přesněji řečeno tři trolejbusy naberou známé hudební umělce i jejich fanoušky. Obyčejná městská hromadná doprava se tedy na jeden den promění v jedinečný zážitek.

Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati se opět postarali o to, aby se obyčejné trolejbusy alespoň na jeden den proměnily v pojízdné hudební kluby. V předchozích ročnících BusFestu se vystřídala taková jména jako Paulie Garand, Rattle Bucket, Criminal Collection nebo The Blackties.

Netradiční atmosféru celého festivalového plesání tak doplňuje i výběr interpretů. Během tří jízd se cestujícící mohou těšit na slovenského rapera Strapa, slovenské trio The Cellmates nebo duo VR/NOBODY. Každý interpret má vlastní trolejbus a jízdy se po krátkých přestávkách třikrát opakují, takže je tady možnost vidět všechny účinkující.

Po dokončení všech jízd se koná v prostorách klubu Musicland afterpárty! Nebude chybět bohaté občerstvení, soutěže i spousta atrakcí. O vyvrcholení celého BusFestu se postarají vyhlášení DJové.

Kdy: 15. dubna 2015

Kde: Zlín, začíná se u Sportovní haly ve Zlíně

V kolik hodin: od 16 hodin

Vstupné: předprodej za 199 Kč, na místě 249 Kč

Oficiální stránky: www.busfest.cz

[vsw id=“8qMJMPbJaiE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“300″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít