Zapomeňte na paneláky. V Praze se teď bydlí jinak!

V Praze se žije blaze, což dokazuje aktuální nabídka bytů od předních českých developerů. Pokud si pohráváte s myšlenkou na pořízení nového bydlení, určitě upoutá i vás. Ať už sháníte menší byteček pro sebe, nebo větší bytovou jednotku rodinného charakteru, přijdete si na své. Moderní byty jsou na velmi vysoké úrovni a s šedými paneláky nemají zhola nic společného. Developerské projekty mají od sídlišť na hony daleko!

 

K nejzajímavějším developerským projektům, které v metropoli vyrostly v minulých letech, patří nové byty v Praze 4. Společnost Sekyra Group přestavěla chátrající mrakodrap na jedinečné bydlení s úchvatným výhledem. V Rezidenci Rozhledna našly domov mladé páry i rodiny s dětmi.

Zdroj: Sekyragroup
Zdroj: Sekyragroup

Ačkoliv nyní Sekyra Group v Praze 4 žádné nové byty nechystá, neméně zajímavé jsou projekty vznikající v Praze 12. Projekt Tandem Modřany má ve svém okolí množství sportovišť a cílí tak především na aktivní lidi. Klidné bydlení v nízkoenergetických bytech zase nabízí blízký Belarie Park II.

Aktuální prodej bytů v Praze zahrnuje několik desítek nízkoenergetických domů v Dolních Počernicích (Praha 9). Toužíte-li po zdravém a komfortním bydlení v souladu s přírodou, okamžitě se do této lokality zamilujete.

Zdroj: Sekyragroup
Zdroj: Sekyragroup

Pro moderní developerské projekty je typická kombinace vynikající občanské vybavenosti a skvělé dopravní dostupnosti. V okolí bytových domů jsou veškeré služby, dostatek míst určených k relaxaci a zároveň stanice MHD nebo metra.

S developerem jako je Sekyra Group můžete bydlet lépe mnohem rychleji. Má na kontě tisíce postavených nebo rekonstruovaných bytů v Praze i v jiných částech republiky a zajišťuje kompletní servis včetně právního a finančního poradenství. Více se dozvíte na www.sekyragroup.cz, kde najdete také fotografie realizovaných a připravovaných projektů.

 

 

 

Latest Posts

Nenech si ujít