Jaké je to být mužem? Vyzkoušejte strap-on a popusťte svým sexuálním fantaziím na uzdě

V sexu je povoleno vše, co se líbí všem zúčastněným. Pokud si delší dobu pohráváte s myšlenkou na „převrácení rolí“, ale vlastně netušíte, jak se netradičního pojetí milostného aktu zhostit, máme pro vás tip – pořiďte si pomůcku zvanou strap-on a vyzkoušejte si, jaké je to být mužem. Hrátky s připínacím penisem můžete provozovat s partnerem i partnerkou.

Co je strap-on?

Zatímco dilda a vibrátory v českých ložnicích zdomácněly, některé erotické hračky stále zůstávají v okrajové zóně – a experimentují s nimi jen ti odvážnější. Nicméně strap-on neboli připínací penis (lidově připínák) není primárně určena pro milovníky bizarních praktik. Nutkání po obrácené roli je velmi běžné a čas od času postihne téměř každého. A právě tento typ pomůcky vnesl do ložnic svěží vítr – když si ho žena připne kolem pasu, přejímá funkci muže.

Díky připínacímu penisu může žena dopřát své partnerce pocit, jako kdyby souložila s mužem. Na své si však přijdou také pánové, kteří touží po anální rozkoši iniciované drahou polovičkou.

Hledání ideálního strap-onu je zábava

Nabídka připínacích penisů je rozmanitá. Liší se designem, tvarem, ale také celkovou koncepcí.

Hlavním kritériem výběru je velikost. Důležité je, aby „penis“, který je součástí připínáku, velikostně seděl a nepůsobil při stimulaci partnerčiny vagíny či partnerova zadečku muka.

Foto: Erosstar.cz

V zásadě se budete rozhodovat mezi pasivním a aktivním strap-onem. Rozdíl spočívá v tom, že zatímco pasivní připínák dráždí pouze druhou osobu, aktivní má kromě trčícího penisu i vnitřní dildo.                           

Zajímavou variantou jsou tzv. duté strap-ony určené pro muže. Nasazují se na penis a kromě toho, že zvětšují jeho velikost, zaručují nepřetržitou „erekci“.

Některé strap-ony se dokonce dodávají se sadou vyměnitelných nástavců, takže můžete měnit dilda podle libosti.

Achillovou patou většiny modelů bývá připínání. Jen málokterý strap-on dobře drží na páskách, se kterými je standardně dodáván – mnohem lepší je ho připevnit na latexové kalhotky.

Latest Posts

Nenech si ujít