Pořídit dětem školní batoh, nebo aktovku?

Když dojde na výběr školního batohu či aktovky, je to vždy boj mezi dětmi a rodiči. Děti totiž vybírají především podle vzhledu, rodiče dbají zase na praktickou stránku věci a starají se, aby byl batoh anatomicky tvarovaný, voděodolný a měl dostatek kapes.

Dobrá zpráva je, že obě strany mohou být spokojené. Česká značka Stil vyrábí školní batohy pro 1. stupeň i 2. stupeň, v nabídce má taktéž aktovky. Všechny aktovky i batohy jsou stylové, přitom jim nechybí nic důležitého.

Aktovku, nebo batoh?

Tohle trápí obvykle rodiče všech prvňáčků. Školní aktovka pro prvňáčka už dávno není nezbytností. Stejně dobře jako aktovka totiž dokáže posloužit kvalitní batoh. Takový, který je uzpůsobený pro malé školáčky, tedy má pevnou konstrukci, nožičky, na nichž stojí, je nepromokavý a hlavně lehký. Batohy pro menší školáky od výrobce Stil váží pod 1 kg, jsou tedy ještě lehčí než aktovky. Tím vás však zároveň nechceme odrazovat od aktovky. I ty jsou skvělé a pro prvňáčky jako dělané. Jen chceme říct, že pokud vyberete kvalitní výrobek, na tom, zda vaše dítko ponese první den do školy aktovku, nebo batoh, zase tolik nezáleží.

Jak dlouho taková aktovka či batoh vydrží?

Tohle je další otázka, která vás možná přikloní spíš na stranu batohů. Aktovka je krásná pro prvňáčka, ale obvykle už ve druhé či třetí třídě si s ní dítě začne připadat příliš dětsky a nejraději by ji vyměnilo za batoh. Školní batohy jsou z tohoto hlediska trvanlivější, jsou tak nějak dospělejší.

Stil navíc vyrábí školní batohy s nastavitelným zádovým systémem. Batoh tedy roste s dítětem a vydrží mu déle. Zádový panel má tři možnosti nastavení od S až po L.

Školní batoh jako dárek k Vánocům

Vánoce jsou vhodnou příležitostí k darování batohu. U Stil lze nyní koupit školní batohy pro 2. stupeň i 1. stupeň s možností prodlouženého vrácení až do 17. ledna 2022, kdyby se náhodou školákovi batoh či aktovka nelíbily. Nic vám tedy nebrání vybrat ho samostatně a udělat mu pod stromečkem opravdové překvapení.

Latest Posts

Nenech si ujít