Zapoj se do Ria Mánie a vyhraj iPhone 6S Rose Gold

Toužíš po novém telefonu? Ráda bys vyrazila s přítelem za romantikou do Paříže či na nákupy do Londýna s kamarádkou? Nebo bys raději na nákupy u nás? Díky soutěži Ria Mánie můžeš vyhrát letenku do Paříže, poukaz na nákup do H&M i úžasný parfém Chloé.

Kupování tamponů je pro většinu holek měsíční rutinou, co si tak tento povinný nákup trochu zpříjemnit? S Ria tampony nyní můžeš vyhrát celou řadu skvělých cen. Tak neváhej, kup tampóny Ria, nahraj účtenku a čekej na svou výhru.

Čím více účtenek, tím větší šance na výhru

Zdroj: Riagirl.cz
Zdroj: Riagirl.cz

Soutěž s Ria tampony probíhá do 19. června. K tomu, aby ses mohla zúčastnit, potřebuješ koupit alespoň 1 krabičku tamponů Ria 16 ks a uschovat si účtenku z nákupu. Pro případ výhry je účtenka nutností!

Poté už jen stačí nahrát účtenku na soutěžní web www.riagirl.cz ve výherní čas. Výherní časy se liší podle typu výhry. Celkem je 11 soutěžních kol. Denně se hraje o jeden parfém Chloé a čtyři hřebeny Tangle Teezer.

Pro parfém je nutné nahrát účtenku jako první v 18:55 a pro výhru v podobě hřebenu v časech 8:55, 11:55, 15:55 nebo 19:55. Pokud však na soutěžní web nahraješ účtenku mezi prvními 5 000, pak můžeš získat i krabičku tamponů Ria Normal 16 ks zdarma.

Je libo iPhone 6S Rose Gold či výlet do Milána?

Zdroj: Riagirl.cz
Zdroj: Riagirl.cz

Ria rozdává i telefony, letenky a poukazy. Vyhrát můžeš iPhnoe 6S Rose Gold. Jeden ze tří čeká na nejúspěšnější soutěžící. Stačí nahrát nejvíce účtenek a může být i tvůj.

Pokud však telefon máš a raději bys do Evropy, pak je ve hře 8x zpáteční letenka pro dva. Paříž, Londýn, Milán, Berlín, … A ve velkém se vyhrávají i poukazy do e-shopu Parfums.cz, H&M a A3 Sport. Celkem je v soutěži 810 poukazů.

Tak na, jakou výhru máš zálusk ty? Stačí nakoupit Ria tampony, počkat na správný čas a nahrát účtenku. Více o pravidlech soutěže se dozvíš na stránkách www.riagirl.cz.

 

Latest Posts

Nenech si ujít