Podzim je tu a pochmurné počasí a časté přeháňky jakbysmet. Je na čase dát špatným náladám sbohem, pročistit si mysl a nechat odpočinout tělu. A jak jinak nabrat dostatek sil na zimní období, než odjet mimo stereotypní prostředí.

Jestliže se řadíte mezi milovnice léta a vytrvalý déšť a oblačno vás uvádí do depresí, pak vyrazte do lázeňské obce Mšené-lázně. Ta vás nadchne nejen krásným okolím. V obci se totiž také nachází vyhlášené Lázně Mšené.

Wellness pobyt, týden krásy či romantický pobyt

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Lázně Mšené nabízí mnoho vychytaných pobytů, které jsou přímo stvořené pro pár dní strávených s kamarádkou nebo pro romantický pobyt s přítelem.

Skvělým „relaxačním“ nápadem jsou i tematické pobyty v podobě halloweenského, silvestrovského, levandulového či týdnu krásy. Pro milovnice jídla nechybí ani nabídka gurmánských balíčků. Nemáte-li však kvůli škole a práci času nazbyt, pak lze zrelaxovat tělo i během jednoho dne na jednodenní dovolené v lázních.

Dobré jídlo, příjemné ubytování i bohatá nabídka sportů

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Krom dokonalého odpočinku se můžete těšit i na výbornou stravu a příjemné ubytování. Snídaně formou švédských stolů a obědy a večeře s možností výběru ze 3 menu značí pohodový pobyt plný dobrého jídla. Navíc se můžete těšit i na salátový bufet.

Lázně Mšené vynikají také komfortním ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Jejich součástí je koupelna s WC a nechybí ani TV.

Pro všechny aktivní sportovkyně je připraven také k zapůjčení pétanque, ping-pong, kuželky, kola a využít lze i tenisové kurty.

Pokud toužíte po relaxaci v olejové vinné koupeli, po regeneraci nohou v růžovém zábalu, po odpočinku při masáži a zábalu nebo po kosmetickém ošetření pleti, pak vyrazte do lázní ještě letos.

Jestliže nevíte čím obdarovat vaše blízké a rodinu k Vánocům, pak jim darujte dárkový poukaz na lázeňský pobyt, léčebné procedury nebo gurmánský balíček.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.