Zajeďte si na wellness pobyt do Lázní Mšené

Podzim je tu a pochmurné počasí a časté přeháňky jakbysmet. Je na čase dát špatným náladám sbohem, pročistit si mysl a nechat odpočinout tělu. A jak jinak nabrat dostatek sil na zimní období, než odjet mimo stereotypní prostředí.

Jestliže se řadíte mezi milovnice léta a vytrvalý déšť a oblačno vás uvádí do depresí, pak vyrazte do lázeňské obce Mšené-lázně. Ta vás nadchne nejen krásným okolím. V obci se totiž také nachází vyhlášené Lázně Mšené.

Wellness pobyt, týden krásy či romantický pobyt

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Lázně Mšené nabízí mnoho vychytaných pobytů, které jsou přímo stvořené pro pár dní strávených s kamarádkou nebo pro romantický pobyt s přítelem.

Skvělým „relaxačním“ nápadem jsou i tematické pobyty v podobě halloweenského, silvestrovského, levandulového či týdnu krásy. Pro milovnice jídla nechybí ani nabídka gurmánských balíčků. Nemáte-li však kvůli škole a práci času nazbyt, pak lze zrelaxovat tělo i během jednoho dne na jednodenní dovolené v lázních.

Dobré jídlo, příjemné ubytování i bohatá nabídka sportů

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Krom dokonalého odpočinku se můžete těšit i na výbornou stravu a příjemné ubytování. Snídaně formou švédských stolů a obědy a večeře s možností výběru ze 3 menu značí pohodový pobyt plný dobrého jídla. Navíc se můžete těšit i na salátový bufet.

Lázně Mšené vynikají také komfortním ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Jejich součástí je koupelna s WC a nechybí ani TV.

Pro všechny aktivní sportovkyně je připraven také k zapůjčení pétanque, ping-pong, kuželky, kola a využít lze i tenisové kurty.

Pokud toužíte po relaxaci v olejové vinné koupeli, po regeneraci nohou v růžovém zábalu, po odpočinku při masáži a zábalu nebo po kosmetickém ošetření pleti, pak vyrazte do lázní ještě letos.

Jestliže nevíte čím obdarovat vaše blízké a rodinu k Vánocům, pak jim darujte dárkový poukaz na lázeňský pobyt, léčebné procedury nebo gurmánský balíček.

Latest Posts

Nenech si ujít