Víte kudy vede cesta do světa radosti? ZOOT to ví!

Také jste vždy naštvané, když si objednáte přes internet oblečení a ono vám není. Náhlé natěšení na nový kousek do šatníku je akorát starost navíc. Balíček je nutné opět zabalit, dojít na poštu, poslat zpět a zaplatit poštovné. Z této starosti ZOOT udělal radost.

Slyšely jste už o Výdejnách radosti? Pokud ne, pak je na čase se informovat.

Výdejny radosti bez starosti

Výdejny radosti fungují v podstatě jako kamenný obchod. S tím rozdílem, že oblečení si vyberete na internetu z pohodlí domova. Poslat si ho necháte na jednu z Výdejen radosti a nebudete platit žádné poštovné. Až oblečení dorazí, budete informováni a až budete mít čas, dojdete si oblečení vyzkoušet. To, co vám sedne a bude se líbit, si koupíte. Zatímco to, co nebude dle vašich představ, bude vám malé či velké, si jednoduše brát nemusíte. No, není to geniální nápad?

Zdroj:  Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

Pokud vám nepadne vůbec nic, pak se stejně tak nic neděje. A aby nikdo neodešel z Výdejny radosti smutný, najdete tam i pár kousků vystavených. Třeba právě jeden z nich vám padne do oka.

A kde Výdejny radosti najdete?

Bratislava

Brno

[vsw id=“A3fNZZI_uPc“ source=“youtube“ width=“500″ height=“300″ autoplay=“no“]

České Budějovice

[vsw id=“x1MnMJAH4Uw“ source=“youtube“ width=“500″ height=“300″ autoplay=“no“]

Hradec Králové

Ostrava

Plzeň

[vsw id=“y6aemhEhpSQ“ source=“youtube“ width=“500″ height=“300″ autoplay=“no“]

Praha

[vsw id=“kn4j5yGzCrQ“ source=“youtube“ width=“500″ height=“300″ autoplay=“no“]

Přesné adresy najdete zde.

Takže pokud máte Výdejnu radosti poblíž, pak na nic nečekejte a udělejte si radost. Objednáte-li si do 18:00 od pondělí do čtvrtka, můžete si vyzvednout zboží už následující den od 11:00.

A pokud přeci jen máte Výdejnu radosti trochu z ruky, pak nezoufejte. ZOOT je totiž dokonalý po všech stránkách a svých zákazníků si váží a hýčká si je. Proto pokud si objednáte špatnou velikost, pak lze zboží jednoduše zaslat zpět zdarma do 90 dní, a to díky předplacenému štítku České pošty, který vám přijde spolu s objednávkou.

Latest Posts

Nenech si ujít