Vítám tě :)

Ahoj,

vítám tě na mém blogu. Nastává chvíle prvního (trochu trapně vypadajícího) článku. Vlastně ani nevím co zde napsat. Asi něco o sobě? Nebo proč tento blog mám? No, tedy:

Mým oblíbeným seriálem je Sex ve městě (překvapivě:)). Už ani nevím kdy jsem ho viděla poprvé, ale vím určitě kdy jsem ho viděla naposled. Včera.

Dlouho jsem přemýšlela, co se mi na tom seriálu vlastně tak líbí. Jako modelka, jsem vždy obdivovala nebo kritizovala outfitty hlavních postav. Snila jsem o stejně věrných kamarádkách. Pozastavovala jsem se nad chováním pana Božského a nad neuvěřitelnou naivitou nevinné Charlotty. A vždy jsem se zasmála nad osobitostí promiskuitní Samanthy.

To ale stále není ten hlavní důvod mé,nebojme se to pojmenovat, posedlosti. Když jsem se nad tím nedávno důkladněji zamyslela, zjistila jsem, že ten hlavní důvod mé pozornosti je kladen na Carrien život. Není to úžasné? Mladá, krásná žena píšící sloupky do prestižního Vougu obutá do těch nejluxusnějších bot. Taky má své trable, ostatně jako každá žena, ale dělá to co ji baví. Píše. Publikuje. Komentuje. Baví se. A prostě žije! Vím, je to seriál pro ženy a žádná Cerrie neexistuje:) . Ovšem pro mě je právě tato vize tím hnacím motorem.Nebudu asi nikdy bydlet v New Yorku a mít jen boty od Blahnika,ale taky bych chtěla psát. A proto se teď budu alespoň snažit tímto mým blogem rozvíjet samu sebe a potěšit vás.
Pokud tomu tak nebude tak sorry. Ale přece žijeme jen jednou ne? Tak proč se nepokusit alespoň trochu se přiblížit tomu k čemu vzhlížíme? Ať to je cokoli;)

Tak zatím ahoj a mějte se mnou trochu trpělivosti a porozumnění 😉

BTW NEZAPOMEŇ:

Zdroj: Instagram
😉

Latest Posts

Nenech si ujít