Zabalte letos vánoční dárky originálně, zabalte je do dřeva

Dřevo je tradiční materiál, který k Vánocům zkrátka patří. Můžete jej dokonce využít i při balení dárků. Obdarovaný navíc využije často i takto zvolený obal, který poslouží jako skrýš pro nejrůznější maličkosti či šperky. Buďte letos originální a překvapte něčím, na co se nezapomíná.

Nejen dárek, i jeho obal má vypovídající hodnotu

O vašem vztahu k člověku, kterého chcete obdarovat ať již dárkem k Vánocům nebo třeba k narozeninám či jinému výročí, vypovídá mimo jiné také to, jak dárek zabalíte. Jestliže si dáte tu práci a pečlivě si vyhrajete s několika vrstvami obalů, aby se mohlo při rozbalování dárku napětí stupňovat, bude vaše úsilí zcela jistě odměněno ohromnou vděčností. Velmi originálním způsobem balení dárků mohou být i dřevěné krabičky, které v sobě mohou ukrývat nějakou maličkost, jako například šperk anebo třeba dokonalou zásobu výborného čaje, který bude pohodlně stačit na celý rok.

Dokážete ocenit precizní práci?

Dokonale tvrdé bukové dřevo, precizní zpracování, ale i bezproblémová funkčnost při otevírání a uzavírání. To jsou vlastnosti, díky kterým můžete dřevěné krabičky použít jako dokonalý kryt pro předání, ale i uschování drobného šperku. Do dřevěné krabičky můžete uschovat i stylové drahé plnicí pero anebo obyčejnější propisku, kterou jste si ale zamilovali a chcete předejít jejímu zničení. Krabička ze dřeva se báječně hodí tak jako skladovací prostor pro podtácky, kterými budete doma v obýváku chránit desku konferenčního stolu před otisky navlhlých lahví a sklenek. Dřevěná krabička s pantem, ve které věnujete někomu dárek, se může později stát také tajnou skrýší pro dětské poklady anebo vynálezy. A až ji náhodou jednou objevíte, přes rty vám přeběhne úsměv jako milá vzpomínka.

Darovat stylově je možné i alkohol

Rádi byste dali jako dárek láhev kvalitního vína anebo tvrdšího alkoholu? Pak ji darujte v dřevěné krabičce a tu vystelte přírodní slámou. Na krabičku ze dřeva si navíc můžete nechat vypálit věnování anebo třeba logo vaší firmy. Díky tomu se dřevěné krabičky mohou stát také praktickým doplňkem pro firemní prezentaci, který zákazníci jen tak nevyhodí. Dárková truhla ze dřeva je zkrátka něčím, co budete obdivovat i po letech, když už si ani nebudete pamatovat, jaký byl její původní obsah.

Latest Posts

Nenech si ujít