Darujte letos k Vánocům vlastnoručně vyrobené dárky

V dospělosti už dárky nejsou tolik o hodnotě. Dětem dáváme drahé dárky, protože si je samy nemohou pořídit. S dospělými členy rodiny a přáteli je však situace jiná. Dobrý dárek se nepozná podle cenovky, nýbrž podle toho, jak moc jste si na jeho vymýšlení dali záležet.

Ručně vyráběný dárek se hodí k jakékoliv příležitosti včetně Vánoc. Obdarovanému pomocí něj sdělíte, že je pro vás výjimečný, protože jste neváhali na vytvoření dárku pro něj obětovat svůj čas. Tak nakupte kreativní potřeby a pusťte se v podzimních plískanicích do tvoření.

Pozor, ručně vyráběný dárek nemusí být vždy levný

Vnímáte ručně vyráběné dárky jako šanci ušetřit? Tak to pozor. Někdy jsou náklady na použité materiály vyšší, než kdybyste dárek koupili v obchodě. Má však tu přidanou hodnotu, že jste ho sami vytvořili. Při výrobě si užijete zábavu a budete moct být hrdí, že jste něco vytvořili.

Ostatně skutečným záměrem darování ručně vyrobeného dárku není ušetřit peníze, nýbrž dát obdarovanému pocit výjimečnosti.

Každý ručně vyráběný dárek je jedinečný

Nakoupili jste korálky a chystáte se vyrobit náramky pro své kamarádky, maminku a sestru? Každý z nich bude jedinečný, protože nikdy se vám nepodaří vyrobit dva kusy úplně stejně. Ani to nejspíš nebudete chtít. Máte možnost vyrobit každému dárek na míru s ohledem na to, co má rád, tak toho využijte.

Nechte se inspirovat oblíbenými ručně vyráběným dárky

Nemáte s tvořením žádné zkušenosti a bojíte se, aby výsledek nedopadl katastroficky? Nemějte strach. Kupte si například vosk, knoty, esenciální oleje a pusťte se do výroby svíček, složité to není. Pěkným dárkem je i domácí kosmetika (třeba mýdlo, bomba do koupele) či ručně malovaný hrnek. A co třeba ozdobit ubrouskovou technikou květináč a do něj odpěstovat tu rostlinku, již vaše kamarádka při každé návštěvě obdivuje?

Spousta inspirace a hlavně materiálů na tvoření vás čeká v e-shopu www.svicky.net.

Latest Posts

Nenech si ujít