Venušiny kuličky zlepší sexuální prožitek

Venušiny kuličky pomáhají posilovat svaly pánevního dna, což zlepšuje i kontrolu nad močovým měchýřem, ba dokonce sexuální prožitek. Venušiny kuličky se zkrátka používají ke Kegelovým cvikům, které prokrvují nejcitlivější partie, což může vést k intenzivním orgasmům. V následujících řádcích vám o erotické hračce prozradíme mnohem více informací.

V současné době ženy používají Venušiny kuličky jako alternativu k tradičním cvikům na pánevní dno. Svaly pánevního dna podpírají pánevní orgány včetně pochvy, dělohy, močového měchýře, močové trubice a poslední části tlustého střeva, konečníku a řitního otvoru.

Jak fungují Venušiny kuličky?

Venušiny kuličky se dodávají v různých velikostech a hmotnostech, a to od základních jednoduchých kuliček až po chytré pomůcky. Venušina kulička se zavede do pochvy a může být jedna, ale často bývají dvě, které jsou propojené šňůrkou pro snadné vyjmutí. V každé kuličce je ještě malá volná kulička, jež se pohybuje a vytváří vibrace, čímž se pasivně aktivují svaly, takže není nutné stahovat pochvu jako při Kegelových cvicích.

Výhody Venušiných kuliček

Venušiny kuličky mají spoustu zdravotních přínosů. Pokud potřebujete neustále na záchod a uniká vám i moč, Venušiny kuličky vám posílí svaly pánevního dna, a tím pádem se eliminuje tento zdravotní problém. Sníží se také tlak či vyklenutí v pochvě způsobené výhřezem pánevních orgánů.

Stejně tak vás nadchne, že kuličky zlepšují sexuální reakci. Pohyb kuliček totiž stimuluje stěny pochvy, zvyšuje průtok krve a znatelně a okamžitě zlepšuje úroveň zvlhčení. Pánevní svaly se během orgasmu stahují a uvolňují a jak aktivní cvičení pánevního dna, tak i používání Venušiných kuliček tyto svaly posiluje, takže orgasmus je potom mnohem intenzivnější a silnější.

Podívejte se do e-shopu Sexio.cz, kde najdete Venušiny kuličky v mnoha variantách.

Latest Posts

Nenech si ujít