Luxusní hodinky jsou ozdobou i investicí

Hodinky patří nejen mezi praktické doplňky. Jsou módní záležitostí, především u mužů, a také poukazují na jistou prestiž. Právě pánové nemají tolik módních možností, aby ukázali své postavení. Proto je důležité dbát na správný výběr těch správných hodinek.

Luxusní hodinky – jaké to jsou?

Luxusní hodinky jsou módní, funkční a představují i skvělou investici. Ovšem co je to luxusní? To, co si napíše leckdo na své zboží, protože to má průměrnou kvalitu v podobě zlata, pár dražších kamenů, ale o precizní funkčnosti nemůže být ani řeč? Pokud se chcete blýsknout s hodinkami, řiďte se tím, jak myslí milovníci hodinek. Ty zajímá přesnost strojku, přidané funkce, vypracování, výběr kvalitních materiálů, zárukou je i výrobce. Osvědčené jsou brandy švýcarských výrobců. Pak jsou značky, jež využívají práce švýcarských expertů, a vznikají různé kolaborace. Třeba luxusní firma Gucci se specializuje na oděvy. Nabízí i hodinky, ovšem práci na nich nechala na expertech, kteří se v horologii vyznají. Vzniknou tak pánské hodinky či dámské hodinky, kde se snoubí práce módní značky a preciznost té hodinářské.

Luxusní pánské a dámské hodinky

Jak jsme zmínili, muži oceňují propracovanost a smysl pro detail. Líbí se jim přesné strojky v mnohém provedení (analog či digitál), vybírají materiál (zlato, ocel, kůže, látka, keramika, drahé kameny), dívají se na zhotovení sklíčka, které může být (sklo, safír), a milují nadstavbu v podobě miniciferníku s časem jiného pásma. I proto právě hodinek vlastní kousky i za několik miliónů korun. Jde o skvělou investici do budoucnosti. Dámské hodinky jsou sice módní, ovšem i žena hledá funkčnost. Diamanty, zlato a jiné drahé komponenty, dámy nadchnou. Kde si můžete vybrat kvalitní hodinky? V prestižním klenotnictví, které má butik i v Pařížské ulici v Praze, butiku BENY. Prodávají zde ty nejlepší hodinářské značky jako Chopard, Cvstos, Longines, Parmigiani, Tag Heuer, Zenith i zmíněné Gucci hodinky.

Latest Posts

Nenech si ujít