Vánoční Dyzajn márket plný originálů

I přesto, že sníh býval tradičně jednou z prvních vlaštovek signalizující příchod svátků vánočních, v posledních letech tuto činnost převzaly především nákupní centra, která již od října obkládají elektrickými světýlky téměř každou zeď obchodů, dekorují své prostory barevnými kužely, jež mají symbolizovat košaté vánoční stromky a do uší nám pouští koledy, které „zpříjemňují“ náladu nákupčího. Celé je to jeden velký stereotyp, možná ještě větší než sníh samotný. Co si takhle užít víkend v jiných prostorách, jiné atmosféře a vybrat dárky, jež výrobní řetězce znají jen stěží?

Právě o prodej kvalitních a jedinečných šperků, kabelek či bytové dekorace se již několik let zasazuje Dyzajn márket. Výstava a prodejní akce originální tvorby českých návrhářů a designérů se uskuteční v neděli 15. 12. 2013 od 10:00 do 19:00 na piazzetě Národního divadla.

Zdroj: scontent-b-ams.xx.fbcdn.net
Zdroj: scontent-b-ams.xx.fbcdn.net

Těšit se můžeš na značky jako je třeba Minimon a její neotřelé šperky, vzorované punčocháče PipiPunk, ručně ilustrované diáře pohlednice či kalendáře Little ilustration nebo bez šicích strojů vyráběné kožené kabelky a tašky EGGO, kde je každý kousek originálem. Dyzajn márket také potěší fanoušky longboadů značkou LIL LU, ale i všechny malé děti roztomilými přírodními a textilními doplňky od Kuskus decor.

Zdroj: scontent-b-ams.xx.fbcdn.net
Zdroj: scontent-b-ams.xx.fbcdn.net

Kromě trhu samotného nebude chybět ani doprovodný program v podobě divadla pro nejmenší, kapely Carillon, jež naladí každého na tu správnou vánoční vlnu a svůj prostor také dostanou módní přehlídky. Organizátoři nezapomněli ani na občerstvení a tak si kávou z Mammacoffee, makronkami od Sweeties anebo třeba čerstvými domácími těstovinami značky PastaArt může spravit chuť každý návštěvník Dyzajn márketu.

Zdroj: scontent-b-ams.xx.fbcdn.net
Zdroj: scontent-b-ams.xx.fbcdn.net

Jestli jsou tvé plány na sobotní den stále ještě ve hvězdách, zajdi se na Dyzajn márket podívat. Kromě skvělé atmosféry zde najdeš něco, co leckterému obchodnímu domu chybí. Originalitu.

Latest Posts

Nenech si ujít