Valentýnský filmový večer. Poradíme ti co si pustit!

Rok se s rokem sešel a je zde opět svátek zamilovaných. Svátek sv. Valentýna. Pro někoho zcela všední den jako každý jiný, pro jiné den s velkým D. Ať tento den prožiješ jakkoli, zcela jistě ho zakončíš/te před televizní obrazovkou. A pokud ne právě v den sv. Valentýna, tak večer poté. Protože ta romantická nálada ne a ne opadnout.

Ať patříš mezi ty, kteří tento svátek neslaví, protože nemají s kým. Nebo jste jen s partnerem toho názoru, že si vyjadřujete svou lásku neustále a nepotřebujete k tomu jeden den v týdnu. Určitě se večer natáhneš k televizi a se skleničkou dobrého vína a budeš sledovat nějaký romantický film. Protože ať sebevíc nechceš, ten láskyplný pocit tě prostě a jednoduše dostihne. Není na tom nic špatného, ty srdíčka ve výlohách obchodů, bonboniéry, růže a balónky v různých odstínech červené a růžové na tobě zanechají stopu.

A protože ti chceme usnadnit rozhodnutí, který film si v tento „srdíčkový“ den pustit, zvolili jsme se po menším průzkumu ty nejlepší filmy právě pro valentýnský večer.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Ačkoli se může zdát, že smrt a oslava dne sv. Valentýna k sobě nepatří, pro někoho je právě tento den spojen se vzpomínkami na někoho kdo tady bohužel už nemůže být. Tento film, ať je smutný sebevíc v sobě nese i hluboké poselství lásky. A věříme, že i mužské oko uroní nějakou tu slzičku ( i když zcela jistě nenápadně 🙂 ).

Zápisník jedné lásky (2004)

Ano, tohle je klasika! Klasika, která tady nemohla chybět. Žádný Titanic ale The Notebook (název filmu v originálním anglickém znění, který by měl znát každý) je film, který je pro mnohé synonymem pro romantiku. A není se čemu divit. Film ve kterém hraje velkou roli nejen Ryan Gostlin a Rachel McAdams, ale především osud, by neměl chybět při žádné oslavě lásky. Jak 14. února tak 1. května nebo v den vašeho výročí.

Zakletý v čase (2009)

the-time-travelers-wife-51dfed0178b4aOpět film v hlavní roli s Rachel McAdams. Jejím partnerem se stal Eric Bana. Toho má většina z nás zafixovaného jako hrdinu Hectora z velkofilmu Trója. Překvapením pro tebe bude nejen skvělý příběh, ale také právě postava Erica Bany jako cestovatele časem. Pokud tento film neznáš, příběh nebudeme prozrazovat. Protože děj a jeho spád je právě ten důvod, proč by tento film u tebe měl vyhrát.

Jeden den (2011)

Krásná Anne Hathaway po večírku po své promoci stráví noc se svým spolužákem Dexterem. Přestože mezi nimi žádná velká jiskra nepřeskočí zůstanou blízkými přáteli a každý následující rok, přesně 15. července se potkávají. Jsou si vzájemnou oporou, vrbou a nejlepšími přáteli. Stane se z tak silného přátelství po mnoha letech láska? Jeden fakt však prozradíme… Ano, končí to tragicky. A tímto filmem se smutnými konci skončíme. ( ano, víme že jsem ti teď prozradili konec všech prozatím vyjmenovaných filmů) 🙂

Od této chvíle jen pozitivně a s happy endem!
Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

 

Zkus mě rozesmát (2011)

Americká komedie v hlavních rolích hrající Adam Sendler spolu s Jennifer Aniston! Záruka kvalitního humoru! Věř, že při tomto filmu se budeš neustále smát a i když už bude konec, přistihneš se, že máš stále na tváři úsměv. A jaké je poselství tohoto filmu? Lhát se OBČAS opravdu vyplácí! 🙂

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

I když je tento film noční můrou mnoha chlapců, kluků a mužů, nemůže zde chybět! Princezna Sofie a kapradina lásky se díky tomuto filmu stala kultovní. Mnoha dívkám také tento film pomohl ukončit vztah. Ne každá dívka totiž vládne tak mrštným jazykem a chladným rozumem a chováním, že se dokáže se svým přítelem razantně rozejít. A proč si v tuto (ano, je to vážné) chvíli neudělat srandu jak sama ze sebe, tak z toho druhého se kterým už vlastně být nechce? Přestože tento film končí happy endem, své si zde najde každý. 🙂 Inu, uvidíte samy.

Krásná pokojská (2002)
Zdroj: www.reelingreviews.com
Zdroj: www.reelingreviews.com

Vedle Rachel McAdams, Julie Roberts a Sandře Bullock je další herečkou, která hrála v mnoha romantických filmech Jennifer Lopez. Krásná pokojská je takovou novodobou Popelkou. Myslíme, že film není třeba dlouho představovat. A pokud preferuješ J.Lo v jiné roli, věříme, že i film Svatby podle Mary tě zaručeně nezklame.


Lásky čas (2013)

Všemi filmovými režiséry, kritiky a také diváky milována herečka Rachel McAdams. Pro mnohé je nástupkyní Julie Roberts! A když se nad tím zamyslíme, něco na tom opravdu bude. Je esem všech režisérů. Když ji obsadí, první plus a výhra jasná. Bylo tomu tak i u nového britského trháku Lásky čas. Pokud patří mezi tvé oblíbené filmy Láska nebeská, Pretty Woman a Notting Hill, Lásky čas je pro tebe ten pravý film! Romantický Londýn, opět neskutečný Bill Nighy, překrásná Rachel a rodinné kouzlo předávané mužskými potomky z generace na generaci. Pro nás je tento film zárukou dobře strávených 123 minut před televizní obrazovkou!

A na samotný závěr:
Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com
Na svatého Valentýna (2010)

To co k pravému Valentýnu patří: žhavé polibky, přehnané dary, žádost o ruku, láskyplná vyznání, vyzrazená tajemství, neočekávané překvapení, nepříjemná zjištění, zahořklá závist, touha, zmatek a mnoho dalšího … Příběhy jednotlivých postav, obsazených hollywoodskými hvězdami, se protínají, střetávají a bohužel někdy i míjejí. Podívejte se, jak tráví tento den, který přichází každý rok jiní lidé nežli vy. Každý v tomto filmu nadne sám sebe.

DOBŘE SE BAVTE A MĚJTE SE RÁDI!

Latest Posts

Nenech si ujít