Valentýn se blíží, Calvin Klein to jistí

O svátku zamilovaných většina z nás říká, že se jedná o americký svátek, který do České republiky nepatří. Ovšem objeví-li se v kalendáři 14. února, čeká i ta nejzarputilejší z nás alespoň malý dáreček.

Vykašli se tedy letos na silácké řeči, že sv. Valentýn je hloupost, a raději si ho užij pěkně po „americku“. Krom potřebných kýčovitých srdíček pořiď své drahé polovičce i něco užitečnějšího.

Co takhle k Valentýnu „Calvina Kleina“?

Ať už se rozhodneš pro valentýnský dárek v podobě, spodního prádla Calvin Klein v dámském provedení či pánském, uvidíš, že tvůj přítel bude mít radost z obojího. I když kalhotky této značky se vyznačují spíše pohodlností, než přehnanými romantickými krajkami, pochybuji, že by ti i tak odolal.

Přeci jen je ale vhodné, obdarovat nějakou maličkostí i tvého partnera. A ruku na srdce. Takový dárek, jako jsou trenky, se jistě hodí. Aspoň se nebudeš muset dívat na ty zašívané, obrázkové a často prostě příšerné, které mu kupovala ještě jeho maminka.

Pokud bys přeci jen s trenýrkami u přítele neuspěla, pak jistě budeš vědět, co s nimi. Na spaní a domácké nošení jsou přeci tak pohodlné.

Zdroj: trenyrkarna.cz
Zdroj: trenyrkarna.cz

Boxerky versus Trenky

Někdo je příznivec toho a jiný onoho. Je-li tvůj přítel spíše „boxerkový typ“, pak se zkus poohlédnout i po tomto druhu spodního prádla. Za mě osobně jasně vyhrávají boxerky STYX, které jsou úžasné i v dámském provedení. Takže pokud nemáš, koho letos obdarovat, pak si udělej radost sama sobě. Uvidíš, že budeš nadmíru spokojená.

Ovšem preferuješ-li spíše extravaganci, potom se zkus inspirovat ve fotogalerii na webu OnaDnes, kde se to v článku Nejpodivnější pánské prádlo. Od leoparda po neviditelná tanga jenom hemží opravdu kuriózními kousky.

Zdroj: trenyrkarna.cz
Zdroj: trenyrkarna.cz

Latest Posts

Nenech si ujít