O svátku zamilovaných většina z nás říká, že se jedná o americký svátek, který do České republiky nepatří. Ovšem objeví-li se v kalendáři 14. února, čeká i ta nejzarputilejší z nás alespoň malý dáreček.

Vykašli se tedy letos na silácké řeči, že sv. Valentýn je hloupost, a raději si ho užij pěkně po „americku“. Krom potřebných kýčovitých srdíček pořiď své drahé polovičce i něco užitečnějšího.

Co takhle k Valentýnu „Calvina Kleina“?

Ať už se rozhodneš pro valentýnský dárek v podobě, spodního prádla Calvin Klein v dámském provedení či pánském, uvidíš, že tvůj přítel bude mít radost z obojího. I když kalhotky této značky se vyznačují spíše pohodlností, než přehnanými romantickými krajkami, pochybuji, že by ti i tak odolal.

Přeci jen je ale vhodné, obdarovat nějakou maličkostí i tvého partnera. A ruku na srdce. Takový dárek, jako jsou trenky, se jistě hodí. Aspoň se nebudeš muset dívat na ty zašívané, obrázkové a často prostě příšerné, které mu kupovala ještě jeho maminka.

Pokud bys přeci jen s trenýrkami u přítele neuspěla, pak jistě budeš vědět, co s nimi. Na spaní a domácké nošení jsou přeci tak pohodlné.

Zdroj: trenyrkarna.cz
Zdroj: trenyrkarna.cz

Boxerky versus Trenky

Někdo je příznivec toho a jiný onoho. Je-li tvůj přítel spíše „boxerkový typ“, pak se zkus poohlédnout i po tomto druhu spodního prádla. Za mě osobně jasně vyhrávají boxerky STYX, které jsou úžasné i v dámském provedení. Takže pokud nemáš, koho letos obdarovat, pak si udělej radost sama sobě. Uvidíš, že budeš nadmíru spokojená.

Ovšem preferuješ-li spíše extravaganci, potom se zkus inspirovat ve fotogalerii na webu OnaDnes, kde se to v článku Nejpodivnější pánské prádlo. Od leoparda po neviditelná tanga jenom hemží opravdu kuriózními kousky.

Zdroj: trenyrkarna.cz
Zdroj: trenyrkarna.cz

1 KOMENTÁŘE

  1. To mi připomíná loňský dárek na Valentýna. Příteli jsem koupila podobné jako jsou na úvodní fotografií. Letos jsme se rozhodli podlehnout masáži pro páry.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.