V Grévin na vás čeká Clooney, Pitt i Bowie a Jackson

Znáte se „osobně“ s Karlem Gottem, s Terezou Maxovou, s Angelinou Jolie či s Tomem Crusiem? Pokud ještě ne, pak je nejvyšší čas vyrazit na seznámení. V Muzeum Grévin totiž potkáte českých i těch zahraničních celebrit nespočet. Všem můžete pohlédnout do tváře a podat ruku.

Ať už s kamarádkami, s přítelem nebo s rodinou můžete vyrazit do Muzea Grévin. Muzeum díky trojici zakladatelů – Arthur Meyer, Alfréd Grévin a Gabriel Thomas – má od roku 2013 pobočku i v Praze.

Na kávičku s celebritami

KrtekMuzeum je obrovské. Na třech patrech potkáte české i zahraniční osobnosti a strávíte s nimi příjemné dvě hodinky, v rámci kterých stihnete ještě zakoupit suvenýr a vychutnat si kávu a zákusek.

Každá vosková figurína je zasazena do svého typického prostředí. S Franzem Kafkou se tak potkáte v temných pražských uličkách, s Helenou Vondráčkou na podiu, s Bohumilem Hrabalem v kavárně, s Janem Ámosem Komenským ve škole a s Amadeem na prknech, co znamenají svět.

Vlastní vosková figurína

Michael JacksonCelkem se podíváte do 6 specifických světů, a to do Magické laboratoře, do Staropražské kavárny, do Svatyně sportu, do Historie, do Kouzelného divadla a do Plesového sálu. Navíc návštěvníky ještě čeká Dílna plná objevů, kde si každý může vytvořit svou vlastní voskovou figurínu.

Myslím, že více slov není potřeba. My už v pražském muzeu byli a věřte, že to opravdu stálo za to. Už u vchodu jsme se ocitli jak v pohádce a kombinace zlaté a červené pro nás byla doslova snová. Hlavně máme také mnoho a mnoho fotek, mezi kterými nechybí ani Brad Pitt.

A pokud chcete i vy fotografii s Georgem Clooneym nebo se Krtečkem, pak mrkněte na webové stránky Muzea Grévin Praha.

[flagallery gid=8]

Latest Posts

Nenech si ujít