Upíří Deníky – 14. díl Vzkříšení

Patříš-li i ty k fanynkám série Upíří deníky, pak seriál už máš jistě zhlédnutý a netrpělivě čekáš na každé vydání dalšího dílu knižní edice. Nejnověji zatím vyšel čtrnáctý díl, pod názvem Vzkříšení.

A co tě tedy čeká v tomto díle?

Opět to bude drama, opět budeš číst se zatajeným dechem a opět nebudeš chtít knihu odložit ani v pozdních nočních hodinách. Krásná a populární středoškolačka Elena se nejen se svým vyvoleným Stefanem bude muset poprat s přicházejícím zlem.

Mezi naše staré známé se totiž vrátí nejhrozivější z Prvorozených upírů, a to není nikdo jiný než Klaus. Ve škole tak dojde k nerovnému boji, kde se utká Elena společně s ostatními proti již zmiňovanému Klausovi. Ten byl přivolán z temnoty, aby po školním kampusu šířil zkázu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Láska mezi Elenou a Stefanem nebyla nikdy jednoduchá, pro jejich souznění, ale chtěli udělat a stále dělají vše, i kdyby je to mělo zabít. Jenže teď je Klaus přišel zabít oba dva za to, že se ho pokusili dříve zničit oni.

To, zda se Klausovi podaří šířit zlo, a svou pomstu dokoná k dokonalosti, vám však nepovím. Nemůžu ti přeci připravit o ten pocit, když se dozvíš, jak to celé vlastně dopadne.

Pokud však patříš k druhému táboru a o Upířích denících si slyšela jen z doslechu, pak doporučuji přečíst nejprve prvních třináct dílů. A nejen Upíří Deníky – 14. díl Vzkříšení, ale i všechny ostatní díly si můžeš koupit v nakladatelství Fragment.

Latest Posts

Nenech si ujít