TOP 10 holčičích seriálů

Sledujete rádi seriály? Máte své oblíbené? Hledáte tipy na nové a zajímavé, které byste mohli sledovat? Už hledat nemusíte.

Pokud vás baví seriály s tématikou zrady, nevěry, sexu, módy, podrazů, intrik, a nebo lásky, vášně, krásy a přátelství, tak jste tu správně. Nechte se inspirovat tím, co frčí a co sleduje spousta mladých lidí. Přinášíme vám náš TOP 10 holčičích seriálů. Některé z nich jsou ukončené, jiné se stále natáčí.

2 broke girls (Dvě socky)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 19. září 2011. V současnosti se stále točí a vysílá pátá série.

Příběh se odehrává v New Yorku. Točí se kolem života dvou servírek Max a Caroline, které se seznámí za zajímavých okolností. Caroline, původně dívka z velmi bohaté rodiny, přijde ze dne na den o vše, kvůli otcově podvodům. Toho zatknou. Caroline, která nikdy nepracovala, se nyní musí postavit na vlastní nohy. Najde práci v bistru v Brooklynské restauraci jako servírka. Tam se spřátelí s Max, která jí poskytne také střechu nad hlavou. Nyní, dvě velmi chudé dívky se protloukají životem jak se dá. Zažívají přitom velmi humorné chvilky nejen v bistru, ale i se svými přáteli. Jedná se o komediální seriál.

7043-2-ocky-3-serie

Awkward (Nešika)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 19. července 2011. V současnosti se stále točí a vysílá pátá série.

Příběh se odvíjí kolem patnáctileté Jenny Hamilton, jejího středoškolského života, rodiny, kamarádů, jejích lásek a především dramat a komplikací spojené s dospíváním. Celý život se jí obrátí naruby v jediný moment, kdy se kvůli nedorozumění její zlomená ruka začne prezentovat jako pokus o sebevraždu. Do té doby nenápadná dívka se stane ze dne na den diskutovaným tématem. Nejen tomuto omylu, ale i dalším těžkostem a trapasům, v prostředí středoškoláků a rodiny, musí čelit. Zároveň jí do cesty přihraje něco nečekaného. Díky tomu si jí začne všímat nejzajímavější kluk na škole, který se jí už dlouho líbí. Jedná se o romatický a komediální seriál ze středoškolského prostředí. 1722-this-is-awkward-1-serie

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 26. září 2011. Má celkem čtyři série. Seriál byl již ukončen, a to konkrétně 27. března 2015.

Herečka v hlavní roli Rachel Bilson (O.C. California) vás přenese do prostředí malého města Bluebell v Alabamě.  Zoe Hart (Rachel Bilson) startuje úspěšnou lékařskou kariéru v New Yorku. Podmínkou získání práce je strávit rok jako praktická lékařka a získat potřebné zkušenosti. Přijme tedy místo právě v Bluebellu. Zesnulý doktor Wilkes, který ji dříve zval do města za prací, se nakonec ukáže jako její biologický otec. Zoe se snaží převezmout jeho praxi a pacienty. To ale není jediné, čeho musí dosáhnout. Musí si získat především přízeň a přátelství místních obyvatel. I přes počáteční nechuť zůstat na malém městě se Zoe nakonec rozhodne, že místo návratu do New Yorku zůstane v Bluebellu, a pozná v sobě dosud neobjevené.

7807-doktorka-z-dixie-3-serie

My mad fat diary 

První vysílání amerického seriálu proběhlo 14. ledna 2013. Má celkem tři série. Seriál byl již ukončen, a to konkrétně 5. července 2015.

Raemunda je celkem normální dospívající dívka, kterou trápí jediná věc, její postava. Kvůli tomu je neustále terčem posměchu u svých spolužáků a lidí ve škole. Jednoho dne to dojde tak daleko, že se pokusí o sebevraždu. Léto stráví v psychiatrické klinice. I když její matka všem povídá, že je v Francii. Vrátí se domů jen pár dní před začátkem nového školního roku. Má obavy z toho, jak vše bude pokračovat. Nakonec se díky kamarádce Chloe skamarádi s novou partou lidí, se kterou prožívá nové a dosud nepoznané. Získává partu přátel. Získává podporu a stabilitu, kterou dosud neměla. Začíná koloběh mnoha zvratů a důležitých okamžiků v životě každé dospívající dívky.

8033-my-mad-fat-diary-1-serie

Orange is the new black 

První vysílání amerického seriálu proběhlo 11. července 2013. V současnosti se stále točí a vysílá pátá série.

Mladá žena Piper Chapman se jednoho dne náhodou seznámí s tajemnou a krásnou Alex. Zpočátku netuší, že jde o dealerku drog. Začnou spolu randit. Poté se do byznysu připlete a začne pašovat drogy společně s Alex. Mladé dívky se nakonec rozejdou a několik let o sobě neví. Piper mezitím žije normální život, odlišný od toho předchozího s Alex. Má snoubence a žije pohodlný život v New Yorku. Jednoho dne je odsouzena ke strávení 15 měsíců v ženské věznici. Zde se po letech setkává s Alex. Zjišťuje, že ona je tím důvodem, proč je ve vězení. Během soudního líčení uvedla její jméno. Začíná zcelý jiný život s oranžovou kombinézou a trestankyněmi kolem sebe. Čelí nelehkému úkolu, a to v klidu si odsedět svůj trest, což v zápětí pozná jako prakticky nemožné.

8035-orange-is-the-new-black-1-serie

Parenthood (Famílie)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 2. března 2010. Má celkem šest sérií. Seriál byl již ukončen v roce 2015.

Rodina Bravermanových je opravdu nevšední. Jedná se o tři generace z jedné famílie. Zeek a Camille zplodili čtyři děti, které už mají dávno své rodiny a životy. I tak je to neustále táhne domů. Rodina spolu tráví dohromady opravdu spoustu času. Objevují se zde nádherné rodinné okamžiky, ale i velké krize, které dokáží vyřešit jen pokud budou držet při sobě. Přichází velké zvraty a změny v osudu každého člena rodiny. Všichni ale ví, že poutu a láska rodiny je natolik silná, že vše ustojí. Seriál je plný emocí, lásky, přátelství, rodinných zvratů, okamžiků dobrých i zlých, ve kterých se může vidět každá rodina.

7248-familie-5-serie

Pretty little liars (Prolhané krásky)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 8. června 2010. V současnosti se stále točí a vysílá šestá série.

Hlavní hrdinky jsou nejlepší kamarádky, které se na první pohled zdají jako obyčejná holčičí parta. Vše se ale změní toho dne, kdy jedna z nich (Alison) zmizí. Celá záležitost je opravdovou záhadou a bez sebemenší stopy k vyřešení pravdy. O rok později začnou dívky dostávat zvláštní a tajemné zprávy od někoho, kdo se podepisuje iniciálou A. Vyhrožuje jim, že odhalí veškerá jejich tajemství, včetně těch dávno zapomenutých, z minulosti. O těch se ví, že je neví nikdo jiný, než tehdy zmizelá kamarádka. Dívky neví, kdo za vším stojí. Podezřívají ale zmizelou kamarádku Alison. Roztočí se velký kolotoč dramatických scén a ještě větších záhad.

2953-pretty-little-liars-3-serie

Revenge (Pomsta)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 22. září 2011. Má celkem čtyři série. Seriál byl již ukončen, a to konkrétně 10. května 2015.

Mladá dívka Emily Thorne se přestěhuje do domu na pláži v sousedství těch, kteří netuší, že se přišla pomstít za smrt otce. Ten byl odsouzen a uvězněn za údajné spolupráce s teroristy. Jeho dcera ale věří v jeho nevinu. Především díky deníkům, které otec psal ve vězení a které ji zanechal. To ji nenechá klidnou a rozhodne se pomstít za každou cenu. Otec jí vypráví o rodině Graysonů, se kterými dřív přátelil a kteří ho do toho podle něj namočili. Proto se rozhodne přestěhovat vedle nich. Začíná rozjíždět nebezpečnou hru. Seriál je plný zrady, nenávisti, lži a intrik, ale také lásky, vášně, přátelství a shledání.

8767-pomsta-1-serie

The vampire diaries (Upíří deníky)

První vysílání amerického seriálu proběhlo 10. září 2009. V současnosti se stále točí a vysílá sedmá série.

V úvodu se seznamujeme se sourozenci, kteří přišli při autonehodě o oba rodiče. Sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) nyní bydlí u své tety. Každý se s tím vypořádává po svém. Hlavní hrdinka má dvě nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline, které jí se vším pomáhají. Její bratr je ale samotář. Vydá se na jinou cestu, plnou alkoholu a drog. S novým školním rokem se ve škole objevuje nový, záhadný student Stefan Salvatore. Nikdo ve skutečnosti neví, že je již po několik set let upírem. S Elenou se začnou velmi přitahovat. Tím započnou série plné smrtelníků a upírů, plné krve, vášně, lásky, ale i zrady, přátelství, nezapomenutých křivd a příběhů z minulosti. Seriál je založený na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L.J. Smith.

3968-upiri-deniky-4-serie

Young and hungry

První vysílání amerického seriálu proběhlo 24. června 2014. V současnosti se stále točí a vysílá druhá série.

Mladá a krásná kuchařka Gabi nemá jediné, práci, která by ji živila a platila její účty. Jednoho dne se dostane do sídla velmi úspěšného a bohatého podnikatele Joshe, který ji nakonec i přes veškeré zmatky a neshody přijme. Podnikatel má dívku a snoubenku. Vše se ale zvrtne, přijde rozchod a Josh skončí v posteli s Gabi. To rozehraje vtipné a trapné momenty v životech obou dvou. Musí se vypořádat s tím, co se stalo. Zda spolu začnou randit, nebo vše zachovají na profesionální úrovni. Vše se celou dobu točí kolem krásné kuchařky a jejího zmateného přístupu ke všemu a ke všem. Jedná se o komediální seriál.

5906-young-hungry-1-serie

Znáte některé z těchto seriálů? Máte tipy na jiné dívčí seriály? Budeme rádi i za vaše názory a další tipy.

Zdroje fotografií: serialzone.cz

Latest Posts

Nenech si ujít