Tipy na originální dárky pro rodiče

Na Vánoce se to hemží tipy na dárky téměř všude, kde se dá. Avšak vymyslet přes rok vhodný dárek pro rodiče je celkem umění, proto přinášíme několik tipů na osobité dárky pro mamku a taťku.  

Vybrat originální dárek pro rodiče může být velmi těžké, ovšem právě rodiče jsou ti, kterým vděčíme za život, za šťastné dětství a často ještě za mnohem a mnohem více. Co jim tedy vybrat k narozeninám nebo k svátku?

Máme tu pár tipů, které jsou originální, nejsou drahé, jsou vtipné a určitě potěší každého rodiče.

Jmeniny a významné svátky

zvonekZačneme pěkně pozvolna. Pokud rodiče letos nečeká oslava kulatých narozenin či jinak významného výročí, pak můžete vsadit na drobnosti, jako jsou praktické sady na víno, oblíbená kosmetika, doplňky do domácnosti nebo jídlo.

Chcete-li přidat k dárku i trochu osobitosti, pak zkuste rodiče obdarovat stolním zvonečkem štěstí a lásky. Vždy když bude potřeba, mohou rodiče na zvoneček zacinkat a vy se objevíte s trochu toho štěstí, ať už v podobě objetí, horkého nápoje, vlídného slova nebo dobrého jídla.

Narozeniny, kulatiny, jubilea

oskar, sochaJestliže maminka nebo tatínek oslaví letos kulatiny, pak to chce vybrat něco výjimečného. Ovšem pamatujte, že i výjimečnost není nutné vyjadřovat penězi. Darujte rodičům „poděkování“, které vše řekne za vás. Pokud nemáte dostatek financí na to, abyste je poslali na víkend odpočinout si do lázní nebo k moři, pak vsaďte například na „Oskara“.

Trofej filmového Oskara je vtipným a netradičním dárkem, který dá nejen rodičům najevo, co pro vás znamenají. Oskar je udělován za celoživotní dílo, kterým jste pro rodiče zajisté právě vy. Odměňte je a poděkujte jim tak pozlacenou soškou.

Výročí nejen svatby

hraČeká-li rodiče společná oslava jubilea nebo výročí svatby, pak můžete volit společné dárky. Především takové, při kterých mohou trávit společné chvíle a užívat si volna a pohody.

Pokud jsou vaši „hračičkové“ a milují zábavu, co tak zkusit vybrat nějakou společenskou hru? Z bohaté nabídky lze vybírat buď hry pro celou rodinu, nebo jen pro rodiče. Jistě nějakou vtipnou vyberete i pro ty své.

TIP: Další dávku originálních DÁRKŮ PRO RODIČE najdete na e-shopu Darkoviny.cz.

 

Latest Posts

Nenech si ujít