The Piano Guys

Zdroj: Pixabay.com

Už jste slyšeli hit od Coldplay Paradise hrát na klavír a cello? Že se pro tyhle nástroje hodí jen klasická hudba? Pak neznáte The Piano Guys!

Tahle americká hudební skupina se proslavila díky serveru YouTube a také neobvyklému talentu. Dělají si totiž hudbu po svém a posouvají jí tak na vyšší level. Známé světové hity nechávají rozeznít na strunách cella i klávesách piána. K tomu natočí emocionální video uprostřed hlubokého lesa nebo na opuštěné poušti a úspěch je na světě.  Jejich hledáčku neunikli hity od Adele, Taylor Swift, One Direktion, Swedish House Mafia, Davida Guetty, Titanium a spousty dalších.

The Piano Guys se mohou pyšnit 3 308 293 odběrateli a víc jak 251 miliony zhlédnutí.

Jon Schmidt, klavírista z Německa, Steven Sharp Nelson, charismatický cellista i Paul Anderson již společně vydali 3 alba a odehráli pěknou řadu koncertů.

[vsw id=“QgaTQ5-XfMM“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Rok 2011 se stal zlomovým bodem. Díky videům „Piráti z Karibiku“ a „Michael Meets Mozart“ začalo fanoušků přibývat jako hub po dešti. O rok později trhalo rekordy i video „Harry Potter a kámen mudrců“, které si již vydobylo 3,5 miliónů zhlédnutí.

[vsw id=“6Dakd7EIgBE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

K nejnavštěvovanějším videům se řadí zpracování písničky Let it go z pohádky Ledové království, Story of my life od populární skupiny One Direktion nebo Taylor Swift – Begin Again.

[vsw id=“FZNqs0YgWkM“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít