V roce 2013 přišla americká televizní stanice The CW s nápadem vytvořit nový seriál na motivy stejnojmenné knihy spisovatelky Candace Bushnell (jež stvořila i proslulý Sex ve městě) s tím rozdílem, že z Carrie Bradshaw je puberťačka a New York bude teprve poznávat.

Sex ve městě se začal natáčet v 90. letech minulého století a ihned si získal srdce milionů žen po celém světě. Kdo by neznal Carrie Bradshaw a její originální lodičky, famózní šaty, luxusní kabelky a vysněného Pana Božského. Příběh se točí okolo třicátnice Carrie, která sní o pohádkové svatbě a „žít šťastně až do smrti.“ S touto rolí je neodmyslitelně spjata herečka Sarah Jessica Parker.

Na druhou stranu seriál The Carrie diaries je o 17-ti leté Carrie, jež dostává od otce domácí vězení, neustále bojuje se svojí mladší nezvladatelnou sestrou Dorrit a na obzor se dostává třídní hezoun Sebastian s pověstí drsňáka. Carrie po smrti matky získá pracovní stáž v New Yorku, vysněném městě plném módy, divokých mejdanů i nebezpečně krásných kluků. Zde pomocí přátel Mouse, Maggie a Walta začne psát svůj příběh slavné novinářky.

Mladší verzí Sarah Jessica Parker se stala jednadvacetiletá americká herečka Anna Sophia Robb, jež je známá z filmů Karlík a továrna na čokoládu, Most do země Terabithia, nebo Surfařka.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.