The Carrie Diaries

V roce 2013 přišla americká televizní stanice The CW s nápadem vytvořit nový seriál na motivy stejnojmenné knihy spisovatelky Candace Bushnell (jež stvořila i proslulý Sex ve městě) s tím rozdílem, že z Carrie Bradshaw je puberťačka a New York bude teprve poznávat.

Sex ve městě se začal natáčet v 90. letech minulého století a ihned si získal srdce milionů žen po celém světě. Kdo by neznal Carrie Bradshaw a její originální lodičky, famózní šaty, luxusní kabelky a vysněného Pana Božského. Příběh se točí okolo třicátnice Carrie, která sní o pohádkové svatbě a „žít šťastně až do smrti.“ S touto rolí je neodmyslitelně spjata herečka Sarah Jessica Parker.

Na druhou stranu seriál The Carrie diaries je o 17-ti leté Carrie, jež dostává od otce domácí vězení, neustále bojuje se svojí mladší nezvladatelnou sestrou Dorrit a na obzor se dostává třídní hezoun Sebastian s pověstí drsňáka. Carrie po smrti matky získá pracovní stáž v New Yorku, vysněném městě plném módy, divokých mejdanů i nebezpečně krásných kluků. Zde pomocí přátel Mouse, Maggie a Walta začne psát svůj příběh slavné novinářky.

Mladší verzí Sarah Jessica Parker se stala jednadvacetiletá americká herečka Anna Sophia Robb, jež je známá z filmů Karlík a továrna na čokoládu, Most do země Terabithia, nebo Surfařka.

Latest Posts

Nenech si ujít