The Avengers: Age of Ultron

Zdroj: Pixabay.com

Největší superhrdinský filmový trhák Avengers: Age of Ultron se blíží. Skupinka komiksových „zachránců světa“ nám příští rok vtrhne na filmová plátna a společnost Marvel si opět naplní kasičku k prasknutí.

Rytíři všech zemí, spojte se! Ehm, o rytířích zrovna řeč není, ale to přirovnání je trefné. Celé lidstvo je v ohrožení, zkáza civilizace se blíží. Jak jinak! Od toho tu jsou naši superhrdinové. Iron Mana, Kapitána Ameriku, Černou vdovu, Thora a Hulka svede dohromady zkáza planety Země. Oproti prvnímu dílu se tentokrát bude temnota zažírat divákům v kinech až do morku kostí a nepustí je ze svých spárů. O katastrofu globálních rozměrů se postará záporná postava v podobě nebezpečného Ultrona (James Spader). Kdo to je? Antisuperhrdina, padouch, zlotřilec, nepřítel Nr. 1, který by lidem moc rád vládl formou cukru a biče. Jo a rozhodně se nenechá zastrašit krásným pruhovaným oblečkem Kapitána Ameriky ani brčálově zeleným Hulkem. Tentokrát půjde fakt o krk!

Marvelovská superhrdinská záchrana světa vstupuje do českých a slovenských kin 1. května 2015.

První oficiální trailer připomíná jedničku The Avengers. Vybuchující auta, ječící lidé na ulicích, mrakodrapy řítící se k zemi a kolosální bitvy mezi dobrem a zlem. Teaser představuje i další nové postavy – sourozenci Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) a Pietr Maximoff (Aaron Taylor-Johnson) pěkně zamíchají kartami. V pokračování se objeví i herec Andy Serkis, který si střihl roli Gluma v trilogii Pán prstenů (po dlouhé době Andy Serkis ukáže ve filmu svůj vlastní obličej).

[vsw id=“PqkR0SwFN_4″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Studio Marvel uveřejnilo před nedávnem prodloužený trailer. Máme se na co těšit!

Kdo by vsadil svoje vlastní boty, že filmaři se budou držet předlohy komiksu, tak by právě prohrál svoje boty. Jak uvedl režisér Joss Whedon: „Z komiksu si vždy bereme jen to, co potřebujeme a co můžeme použít. Mnoho věcí musí jít stranou. Ultron je jedním z největších nepřátel Avengers, máme pro něj ale svou vlastní verzi příběhu.“

Kdo že se nám zase na filmová plátna vrátí? Samozřejmě nebude chybět zajetá komiksová skupinka Iron Man (Robert Downey Jr.), Hawkeye (Jeremy Renner), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Kapitán Amerika (Chris Evans) i Černá vdova (Scarlett Johansson).

První díl The Avengers přišel do kin 3. 5. 2012 a sklízel úspěch po celém světě. Obrat v kinech dosahoval astronomických částek a proto filmaři ani nepomysleli na fakt, že by se na druhý díl vykašlali.

„Dammit, Hydra!“ (Zatraceně, Hydra!) se objevilo okamžitě na Twitteru Marvelu po tom, co unikl na internet oficiální teaser. A to rovnou o několik dní dřív než byl plánován. Hydra je v marvelovských komiksech nacistickou organizací ničící celosvětový mír, takže zda to byl chytrý marketingový tah nebo omyl se už nedozvíme, ale jedno je jisté – fanoušci si připomněli, kdo příští rok dostane v kinech hlavní slovo.

Latest Posts

Nenech si ujít