Tak trochu jiné fotoalbum

Zdroj: Sxc.hu

Dříve byl foťák můj nejlepší kamarád. Na dovolené jsem se bez něj nehnula ani na balkón, a jakmile byla nějaká oslava, párty či jen tak posezení s kamarádkami, fotoaparát mi nikdy nechyběl v kabelce. Jenže! Jednoho dne došlo k velkému zvratu.

V počítači se mi nahromadily tisíce fotek a já už nějak nestíhala vyvolávat. Samotné se mi nechtělo neustále se fotkami prohrabávat a vybírat ty, které by stálo za ty nekřesťanské peníze vyvolat. A tak mi mé vzpomínky začaly zabírat čím dál tím více místa na disku. Proto se jednoho „krásného“ dne přestal foťák po mém boku objevovat.

Jenže najednou mi to přišlo všechno líto, a tak jsem začala pátrat, jak udělat nějaký kompromis. Ano, je pravda, že fotit o sto šest nemusím. Většina fotek je pak nepoužitelných a často i dosti podobných. Ovšem toužím po skříni vyskládané fotoalby? Na poličkách mám také plno rámečků s těmi nejbližšími, a tak jsem se rozhodla zkusit jiné řešení.

Fotokalendář

Už druhým rokem jsem si pod stromeček „naježila“ fotokalendář. Nejenže si při pohledu do něj vždy hezky zavzpomínám, ale zároveň nemusím mít plnou poličku rámečků, které se mi už stejně nikam nevejdou.

Fotokalendář je praktickým dárkem i pro mé blízké. Dlouho jsem si vždy lámala hlavu, co jim zase koupit. Různých serepetiček už mají všichni plno, a tak fotokalendář je super dárkem pro mé kamarádky, ale i babičky. Vždy když je konec roku, strčí ho pak do skříně a začne sloužit jako zmiňované fotoalbum.

Takže pokud i ty máš stejný problém s přehršle fotkami, pak je zkus zužitkovat právě ve fotokalendáři. Nejdřív si ho vyzkoušej vyrobit sama pro své potěšení, a pak zjistíš, že jeho příprava je opravdu lehká, takže ho můžeš na nový rok udělat všem. Neboj! Nenavádím tě však k ruční výrobě, raději vsaď na internet a na stránce Fotokalendare.com si ho můžeš dokonce zkusit vyrobit i zdarma.

Latest Posts

Nenech si ujít