Sušenky mlékem milované

Arašídové máslo patří mezi hlavní pochoutky Velké Británie. Oreo sušenky jsou však milované po celém světě. Sušenky Oreo si můžeš koupit ve všech možných příchutí. Ať už patříš k fanynkám jahodové, banánové, karamelové nebo dokonce i mátové, Oreo tě nezklame. Nejlepší je však klasická chuť Oreo sušenek „omlékovaná“.

Reklama na Oreo sušenky je opravdu legendární. Návod jak jíst sušenku sice možná ne každý praktikuje, ale určitě ho každý zná. „Otoč. Olízni. Omlékuj.“, v podání roztomilé malé holčičky ve svém úkrytu v pokojíčku vykouzlí úsměv na tváři nejednomu diváku televizní reklamy. Dnes už můžete dokonce v obchodě najít i spojení Oreo sušenek s neméně oblíbenou, možná dokonce i více, čokoládou Milkou.  A kdo by odolal.

Dnes jsem ale na jednom zahraničním webu narazila na recept, jak si vytvořit Oreo-arašídové máslo, které je nejen výborné s toastem ráno na snídani, ale určitě ho oceníš i při chvílích, kdy tě „honí mlsná“. Potřít se dá také na grahamové sušenky anebo přidat do domácích cookie sušenek.

A co budeš potřebovat na Oreo-arašídové máslo?

– jeden a půl šálku arašíd s příchutí medu

– a hlavní ingredienci 10 sušenek Oreo

Postup je jednoduchý. Sušenky Oreo a arašídy nasypeš do mixéru a rozmixuješ. Mixování ti zabere tak čtyři minuty. Doba se může ale lišit podle výkonnosti tvého mixéru. Musíš dosáhnout krémové, máslové konzistence, aby se ti máslo dobře roztíralo na pečivo. Pokud by přece jen Oreo-arašídové máslo ne a ne dosáhnout té pravé hustoty, pak použij trochu oleje na ředění.

[vsw id=“yN3yQ9o3Zm8″ source=“youtube“ width=“600″ height=“450″ autoplay=“no“]

Zdroj: crazyforcrust.com

Latest Posts

Nenech si ujít