Soutěž o knižní verzi Volání Kukačky

O knize Volání Kukačky jste si již mohli na webu přečíst recenzi. Proběhla také soutěž o audioknihu. Ovšem tento světový bestseller si zaslouží mnohem více, proto dnes přinášíme soutěž o Volání Kukačky v knižní podobě.

V recenzi Volání kukačky je konečně tady! se dočtete nejen, zda kniha stojí opravdu za to, ale také nahlédnete do zamotaného detektivního příběhu. Mnoho čtenářů se do čtení knihy pustilo až po zjištění, že téměř 480 stránkový titul nenapsal neznámý spisovatel Robert Galbraith, ale velmi známá autorka J. K. Rowling.

IMG_20160301_104948Pokud se řadíte mezi ty, kteří se k bestselleru Volání Kukačky ještě nedostali, nebo k těm, kteří si pro knihu nechtějí v pravidelných intervalech chodit do knihovny, či snad k těm, kteří chtějí knihou obdarovat bližního svého, potom si s námi zasoutěžte.

Díky nakladatelství PLUS, které knihu vydalo ve společnosti Albatras Media, vám nyní přinášíme soutěž o titul Volání Kukačky. Pro výhru stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

A jaká je soutěžní otázka?

Jak se jmenuje pomocnice detektiva?

Vyšetřování případu mrtvé modelky Luly Landryové má na starosti detektiv Cormoran Strike. Tomu však pomáhá sympatická pomocnice. A právě její jméno je správnou odpovědí naší soutěžní otázky.

Správné odpovědi zasílejte do 27. dubna na magazinjuliette@seznam.cz. Nezapomeňte připsat také adresu, kam případnou výhru zaslat, a přidat se k nám na facebookovém profilu Juliette a nově také na instragramu Juliette.cz.

Za uspořádání soutěže děkujeme společnosti Albatros Media a.s., kde také najdete správnou odpověď.

[vsw id=“VeSWHs_JUnM“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít