Soutěž o knihu Divné dny

O knižní novince Divné dny jsme již psali. Nyní si o ní budete moci zasoutěžit, a to díky spisovatelce Evě Tvrdé, která knihu do soutěže věnovala.

divne-dny-mensiKniha Divné dny vypráví pět příběhů, které jsou z dílny pěti autorek. První z nich, kterou to všechno začalo, je titulní novela Divné dny od Hany Pražákové. Dalším příběh s názvem Něco se musí stát aneb Význam počítače v rodinných vztazích patří Věře Noskové. Markéta Hejakalová se podepsala pod povídku Jednoho dne a Etela Farkašová je autorkou příběhu Na rubu plátna.

Všechny čtyři zmiňované novely spojuje krize, která narušuje poklidné všední dny. A výjimkou není ani pátý příběh prozaičky Evy Tvrdé. Ovšem název její povídky neprozradíme.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje pátá novela titulu Divné dny od autorky Evy Tvrdé?

Správné odpovědi posílejte na e-mail magazinjuliette@seznam.cz do 4. dubna.

Pro všechny, kteří tápou, máme malou nápovědu. Správnou odpověď můžete najít ukrytou v článku Nová kniha Divné dny: 5 novel od pěti žen o krizi všedních dní nebo na webových stránkách Evy Tvrdé. Nezapomeňte soutěž sdílet a stát se fanoušky facebookové skupiny Juliette a nově jsme i na instagramu.

 

Latest Posts

Nenech si ujít