Soutěž o audioknihu Všude kolem černý les

Zdroj: Pixabay.com

Máte rádi horory? Pak detektivní thriller Všude kolem černý les je tím pravým příběhem pro vás. Minulý týden jste si mohli o tomto anglickém titulu přečíst v článku Všude kolem černý les – audiokniha pro milovníky dechberoucích thrillerů. Dnes díky portálu Audioteka.cz přinášíme soutěž.

vsude-kolem-cerny-lesPři poslechu audioknihy Všude kolem černý les se zaručeně budete bát. Prvotina spisovatelky Ruth Ware je totiž plná napětí, tajemství a nechybní ani překvapení. Za všemi zvraty se však nachází nevyřešené křivdy studentských přátelství a lásek.

Pokud vás audiokniha zaujala, pak stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. Výherce získá audioknihu Všude kolem černý les.

Soutěžní otázka zní:

Jak dlouhá je audiokniha namluvená Simonou Postlerovou Všude kolem černý les?

Odpovědi zasílejte na magazinjuliette@seznam.cz do 31. května. Nezapomeňte soutěž sdílet na našem facebookovém profilu a nově jsme i na instagramu.

AUDIOTEKA_CZAudioknihu věnoval do soutěže portál Audioteka.cz, kterým tímto velmi děkujeme. A na konec malá nápověda. Na stránkách Audioteka.cz najdete i správnou odpověď.