Soutěž o audioknihu Volání Kukačky

Recenzi na knihu Volání Kukačky jste si na webu již mohli přečíst. Příběh od známé spisovatelky J. K. Rowlingové je bestsellerem. Knihu autorka Harryho Pottera vydala pod pseudonymem Robert Galbraith.

 

volani-kukackyPříběh s detektivní zápletkou je doslova strhující a do děje s sebou vtáhne každého, kdo jen pouhým jedním okem nahlédne pod pokličku. Pokud i vás zajímá luxusní život „Kukačky“, pak si nenechte ujít naší soutěž, díky které se budete moci zaposlouchat do světa plného pozlátka, milionářů, příšerných návrhářů i rockových hvězd.

Zjistěte s námi, kdo je „Kukačka“ a koho volá, a vyhrajte audioknihu Volání kukačky, kterou do soutěže věnovala Audiotéka.cz.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje bratr Kukačky?

Své odpovědi posílejte do 20. prosince 2014 na e-mail magazinjuliette@seznam.cz.

Výherce vylosujeme ze správných odpovědí. Nezapomeňte také naší soutěž sdílet a stát se fanoušky naší facebookové stránky Juliette.cz.

AUDIOTEKA_CZ

Za audioknihu děkujeme Audiotéka.cz, kde se také nachází ukrytá správná odpověď!

Pokud fenomenální příběh britské spisovatelky již znáte a nemáte kolem sebe nikoho, koho byste jím mohli obdarovat, pak si můžete na stránkách Audiotéka.cz vybrat z mnoha jiných poutavých audioknih. V jejich nabídce je více než 2 100 titulů.

CZ-laptop-940x250

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Latest Posts

Nenech si ujít