Šokující thriller ze současnosti

Pro všechny milovníky napínavých thrillerů přináší Nakladatelství Fragment novinku ze současnosti. Titul Zběsilá bezmoc od Jana Žáčka se zaobírá tématem spravedlnosti a jejího dosahu. Co když někdy oficiální nástroje spravedlnosti selžou? Je na místě vzít „pomstu“ do svých rukou? Šokující thriller s názvem Zběsilá bezmoc je již na pultech knihkupců!

Otázka spravedlivého postihu za trestný čin je častým tématem diskuzí. Co když ale zločin zůstane nepotrestán? I když důkazy jasně ukazují na pachatele, který je propuštěn na svobodu?

V podobné situaci se ocitá hlavní protagonista titulu Zběsilá bezmoc. Humanitně smýšlející univerzitní profesor, jehož dcera byla napadena a zavražděna, bezmocně sleduje, jak jsou vrazi jeho „dítěte“ propuštěni na svobodu. V jeho očích oficiální spravedlnost selhala. Se zbraní v ruce vykoná jediný trest, který považuje za odpovídající hrůznému činu – trest smrti. Jaké budou důsledky jeho jednání? Jak se k celému činu postaví společnost?

Napínavý thriller ze současnosti, který popisuje radikální změnu životního přesvědčení hlavního hrdiny pod vlivem bezmocnosti a pocitu bezpráví.

Zdroj: Fragment
Zdroj: Fragment

Anotace:

Napínavý thriller, který vám odhalí bezpráví v naší zemi.

Mladá dívka je surově napadena, znásilněna a zavražděna. Její otec, univerzitní profesor, marně čeká na spravedlnost. Útočníci jsou propuštěni na svobodu. Sám tedy bere do rukou zbraň a vykoná jediný trest, který považuje za spravedlivý – trest smrti. Poté musí zmizet. Policie má totiž jediný cíl – najít ho a zlikvidovat, aby nemohl nikomu popsat skutečnou vládu zločinu v naší zemi. Jeho výpověď ohrožuje mnoho vlivných lidí, a za to se platí nejvyšší cena…

 nakladatelství Fragment

Latest Posts

Nenech si ujít