„Sladká” pomsta. Daruj ….. !

Zdroj: miamism.com

Naštval tě kolega v kanceláři? Neodpustila jsi svému ex, že tě podvedl s tvou nejlepší kamarádkou? Byl k tobě dnes číšník v restauraci nepříjemný a máš pocit, že ti něco plavalo v polévce a vaječný bílek to opravdu nebyl? Vyhodili tě z práce a chceš to dát „sežrat” celé firmě? Nebo ti jen jednoduše někdo leze krkem?
Chceš se pomstít, ale nemáš odvahu? Stačí kliknout na www.darujhovno.cz a anonymně pošli tomu, komu nemůžeš ani přijít na jméno hezký voňavý dáreček.

Je tomu opravu tak! Stačí jen vyplnit objednávkový formulář a „voňavá” zásilka je už na cestě.

Trus slona afrického SKLADEM

To co váš obdarovaný dostane je kvalitní trus slona afrického. Firma zaručuje dodání zásilky hned druhý den po odeslání objednávky. Trus je zaslán čerstvý, voňavý a navíc ještě teplý. Takže se již druhý den můžeš těšit na protáhlý obličej tvého terče pomsty.

Jsi ty ten obdarovaný?

I to se bohužel může stát. Ale nedělej si s tím hlavu. Své hovínko použij třeba jako hnojivo, zamysli se nad svým chováním a zkus něco změnit. Přeci jen, proč by ti někdo jen tak poslal „kus slona”.
Nyní víš, kde se tento dáreček vzal a můžeš toto překvapení i ty poslat dál. Teď už víš jaké to je rozbalit tento překrásně zabalený balíček a není nic hezčího než se s touto zkušeností podělit s někým dalším. Ale s někým, kdo za to opravdu stojí!

Nechceme tě teď ovlivňovat. Ale do toho! Oko za oko, zub za zub a ….. za ….. 😉

Zdroj: oldschoolbulgaria.blogspot.com
Zdroj: oldschoolbulgaria.blogspot.com

A abychom ještě nezapomněli. Tady máš video, které mluví za vše:

[vsw id=“crgcXk3fqnM“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít