Seriály, které stojí opět za zhlédnutí

Fenomény dnešní doby jako Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Dexter a jiné jsou sice seriály kvalitní, ovšem nezapomeňme na ty starší, kultovní „klasiky“.

Pojďme si připomenout seriály ze slunné Ameriky, které prošly životem nás všech, avšak upadly v zapomnění.

BAYWATCH, neboli POBŘEŽNÍ HLÍDKA
Nejsledovanější seriál všech dob podle Guneissovy knihy rekordů! Mitch, C.J, Hobie, Stephanie a Newmie. Kultovní píseň, slunné kalifornské pláže, písek, vlny, červené plavky, překrásní opálení plavčíci a plavčice.
Nevěříme, že se najde někdo, kdo by neviděl alespoň jeden jediný díl. Seriál mapující život kalifornských plavčíků. Jejich starosti, povinnosti a také radosti a lásky. Stejně tak, jako přichází příliv a odliv s každou vlnou přichází pro záchranáře práce. Zachraňování neplavců, ale také zkušených serfařů, kteří přecenili své síly. Práce, která je snem mnoha lidí (převážně nás, kteří tak moc postrádáme v zemi moře:)) !
Seriál, který ti 100% navodí letní náladu za jakéhokoli počasí. Zahřeje a zároveň i trochu zamrazí. A to závistí nad prací, která jde ruku v ruce nejen s výhodami, které se plavčíkům nabízí každý den, jako je opalování se a také možnost potencionálních milenců a milenek, ale také s adrenalinem.

IMG_5211
Autor fotografie: Blanka

BEVERLY HILLS 90210
Opět není třeba tento seriál dlouze představovat. Seriál vypráví o životě party mladých, většinou bohatých teenegarů ze známé čtvrti Beverly Hills nacházející se v samotném srdci Los Angeles. Hlavní představitelé společně prožívají v nelehkém období dospívání problémy a strasti v oblasti přátelství i lásky. Bolestné rozchody, trpká zklamání a další životní situace, které jsou pro ně v tomto období ty nejdůležitější a životní.
Tento seriál byl pro mnohé hlavní představitele stěžejní v jejich filmové kariéře a povznesl je do filmového nebe, kde se jim otevřely dveře ke slávě a dalším pracovním nabídkám. Například představitelka Donny – Tori Spelling (její tatínek byl hlavním producentem seriálu) se poté těšila a těší velké popularitě. Dále pak Shannen Doherty, kterou můžeš znát z dalšího úžasného amerického seriálu Čarodějky. Z mužského osazenstva si pojďme připomenout manžela krásné Megan Fox Briana Greena nebo tehdejšího idola všech žen Luka Perryho!

IMG_4960
Autor fotografie: Blanka

S Club 7
Britská hudební skupina, která jednu dobu měla být slavnější než Spice girls. To se mi bohužel nepodařilo a rozpadli se. Co ovšem dokázali, bylo natočit řadu dílu televizního seriálu S Club 7. Tento seriál, ačkoli se jednalo o britskou skupinu, se natáčel a odehrával v Americe. Konkrétně na Floridě. Po několika dílech se stal natolik oblíben, že se z Ameriky rozšířil do mnoha zemí světa.
Hlavním motivem seriálu je zmapování cesty za úspěchem. Samozřejmě se zde objevuje láska, drama z neúspěchu v hudební branži i na poli lásky.
Věříme, že si tuto hudební skupinu pamatuješ, jenem jejich 7 členů, ale také písničky a tance, které byly v jejich nejslavnější dobu legendární. I my jsem si ty prvky tančily doma před zrcadlem.
Jestli tě jejich seriál nezaujme, věříme, že pár písní si poslechneš a přidáš do svého playlistu.

Samozřejmě bychom mohli ve výčtu seriálů pokračovat: Merlose Place, Dawsonův svět, O.C., Dynastie, Pohotovost, One Tree Hill plus mnoho dalších . Takže výběr seriálu, který tě vrátí zpátky do minulosti necháme už zcela na tobě. Není nad to si občas pustit místo seriálových novinek něco, u čeho si člověk může zároveň i  zavzpomínat.

Latest Posts

Nenech si ujít