Dnes se nám nabízí mnoho možností jak ozdobit interiér pokojů a dodat mu atmosféru. Přijdou vám holé bílé zdi nudné a chtěli byste originální design pro jednotlivé místnosti? Můžete zvolit obrazy, fotografie, tapety či moderní a krásnou dekoraci v podobě samolepek na zeď.  Docílíte příjemné proměny pokoje bez velké námahy, aniž byste museli investovat několik tisíc do nového nábytku a jiných dekorací.

Samolepky na stěnu jsou stále zvyšujícím se trendem a pestrým designovým doplňkem bez složitých instalací. Zároveň jejich ocenitelnou výhodou je téměř nulová údržba a nutnost pravidelného úklidu, což ocení především ženy.

Vhodný výběr samolepky

Zdroj: Dekolepky.cz
Zdroj: Dekolepky.cz

Zařizujete nový byt, dům či jen chcete některé pokoje přestavět nebo osvěžit? Čekáte miminko a chystáte se zařídit krásný pokojíček? Co takhle zpříjemnit prostory studentského pokoje? V případě samolepek je jejich využití neomezené a fantazii se meze nekladou. Prvním krokem k výběru samolepky je volba prostoru či místa, kde ji chcete umístit. Kuchyň zpestří jemné květinové motivy, do pracovny jsou vhodné decentní abstraktní motivy a samolepky na zeď do ložnice vybírejte vždy tak, aby motiv nepůsobil agresivně a rušivě.

Nezapomeňte na sladění barev jak samotného polepu, tak i kontrastu s případnou barvou stěny. Bohatý výběr až čtyřiceti možných odstínů fólií najdete na internetové stránce Dekolepky.cz. Vybrat si zde můžete ze stovek motivů a následně si zvolit přesně ty rozměry, které potřebujte. Velmi oblíbenými motivy jsou například samolepky na zeď strom, které do pokoje vnáší harmonii a klid. Na Dekolepky.cz vám ještě před nákupem rádi vytvoří simulaci s náhledem samolepky s barvou vaší zdi tak, abyste si svou volbou byli zcela jisti.

Jednoduchá aplikace

Zdroj: Dekolepky.cz
Zdroj: Dekolepky.cz

Lepení samolepek na stěnu zvládnete snadno sami nebo ve dvojici. Pro ten nejlepší výsledek se však snažte dodržet přesný návod, který je přiložený u každé objednávky. Pokud náhodou samolepku aplikujete nepřesně, nic se neděje. Ihned ji opatrně odstraňte a nalepte znovu. Aplikace se doporučuje na rovné čisté zdi, čímž se zvyšuje životnost samolepek.

Sylva Michálková

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.