Samolepky na zeď jako designová ozdoba interiéru

Dnes se nám nabízí mnoho možností jak ozdobit interiér pokojů a dodat mu atmosféru. Přijdou vám holé bílé zdi nudné a chtěli byste originální design pro jednotlivé místnosti? Můžete zvolit obrazy, fotografie, tapety či moderní a krásnou dekoraci v podobě samolepek na zeď.  Docílíte příjemné proměny pokoje bez velké námahy, aniž byste museli investovat několik tisíc do nového nábytku a jiných dekorací.

Samolepky na stěnu jsou stále zvyšujícím se trendem a pestrým designovým doplňkem bez složitých instalací. Zároveň jejich ocenitelnou výhodou je téměř nulová údržba a nutnost pravidelného úklidu, což ocení především ženy.

Vhodný výběr samolepky

Zdroj: Dekolepky.cz
Zdroj: Dekolepky.cz

Zařizujete nový byt, dům či jen chcete některé pokoje přestavět nebo osvěžit? Čekáte miminko a chystáte se zařídit krásný pokojíček? Co takhle zpříjemnit prostory studentského pokoje? V případě samolepek je jejich využití neomezené a fantazii se meze nekladou. Prvním krokem k výběru samolepky je volba prostoru či místa, kde ji chcete umístit. Kuchyň zpestří jemné květinové motivy, do pracovny jsou vhodné decentní abstraktní motivy a samolepky na zeď do ložnice vybírejte vždy tak, aby motiv nepůsobil agresivně a rušivě.

Nezapomeňte na sladění barev jak samotného polepu, tak i kontrastu s případnou barvou stěny. Bohatý výběr až čtyřiceti možných odstínů fólií najdete na internetové stránce Dekolepky.cz. Vybrat si zde můžete ze stovek motivů a následně si zvolit přesně ty rozměry, které potřebujte. Velmi oblíbenými motivy jsou například samolepky na zeď strom, které do pokoje vnáší harmonii a klid. Na Dekolepky.cz vám ještě před nákupem rádi vytvoří simulaci s náhledem samolepky s barvou vaší zdi tak, abyste si svou volbou byli zcela jisti.

Jednoduchá aplikace

Zdroj: Dekolepky.cz
Zdroj: Dekolepky.cz

Lepení samolepek na stěnu zvládnete snadno sami nebo ve dvojici. Pro ten nejlepší výsledek se však snažte dodržet přesný návod, který je přiložený u každé objednávky. Pokud náhodou samolepku aplikujete nepřesně, nic se neděje. Ihned ji opatrně odstraňte a nalepte znovu. Aplikace se doporučuje na rovné čisté zdi, čímž se zvyšuje životnost samolepek.

Sylva Michálková

Latest Posts

Nenech si ujít