Ruda z Ostravy podruhé v knihkupectví

Populární komik a moderátor s osobitým ostravským přízvukem, podle něhož Rudu pozná snad úplně každý, si může v kolonce knih udělat další čárku. V pátek 1. listopadu se totiž na pultech knihkupectví objevil „neskutečny trhak roka!“ zvaný SELEBRYTA!!!

Po úspěšném vydání knihy Besceler, která se u čtenářů těšila velké oblibě, přichází na trh téměř dvousetstránkový memoár popisující zábavné útržky a vtipné situace ze života Rudy z Ostravy. Zatímco v prvním díle máš šanci dozvědět se o tom, jak se z obyčejného dítka zrodila hvězda Frekvence 1, v pokračování najdeš zážitky, jež Ruda za poslední dva roky nasbíral v mediálním světě. Mimo to je na začátku každé kapitoly vtip a nechybí ani texty písní z autorova šuplíku.

O tom, že je tento hrdý ostravák skutečnou „selebrytou“ vypovídaly i blesky fotoaparátů a mobilních telefonů, které se v pondělí 4. listopadu, při křtu samotné knihy, téměř nezastavily. Do obchodního centra Černý Most se na událost přišli podívat a Rudu podpořit fanoušci všech věkových kategorií. Ti se v následné hodince dozvěděli, jak celá kniha vznikala, co je její hlavním obsahem a také mohli být svědky čtení přímo z autorových úst.  Kromě tradičního polévání knihy šampaňským samozřejmě nechyběly pohotové fóry mířící od hlavního hosta směrem do publika a také mezi další významné osoby, podílející se na vzniku knihy. Příjemnou atmosféru zvedal také moderátor a bavič Miloš Knor, jenž se ujal role kmotra knihy.

V závěru samozřejmě nechyběla autogramiáda, kde Ruda poctivě podepisoval a věnování přidával spokojeným vlastníkům nové SELEBRYTY.Pozvanka na autogramiadu - Ruda z Ostravy (CCM)_final

Anotace:

Zduř děcka,

teraz už vim, že ta moja vypravěci prvotina s fajnym a pravdivym nazvem BESCELER!!! byla fenomenalně uspěšna, kurde. Ale uspěšna mohla byt enem diky temu, že ste svojemu Rudikovi věřili, knišku si kupili, nic nekopčili a mnozi z vas ju mate aji dneska pod polštařem, abyste se s ňu mohli fajně pomazlit před spanim, no ni? Teš tu na tym mistě bysem chtěl zminit, že je jasne, že urobit „dvojku“ je pokažde kurde těžši, neš spachat „jedničku“. To maš stejne, jak s tymi sportovcami. Urobiš rekord, vyhraješ mistrovstvi a co potym? Obhajoba je těžka jak byk, bo banda nespi na vavřinach, každy tě honi jak nadmuteho koňa a chce tě překonat. No a včil se nadechni, zadrž na chvilu kyslik a s vydechem se opatrně pusť do prvich řadku…

S veškerou uctou  Ruda z Ostravy, kurde

Latest Posts

Nenech si ujít