Rodinný hotel – máme vše, co rodiny s dětmi potřebují

Odjet s rodinou na dovolenou není jen tak, zvláště pak co se balení týče – pokud máme maličké děti, je to ještě horší. Děsí vás ta představa, co všechno musíte vzít s sebou, aby miminko mělo všechno, co potřebuje? Už nemusí. Rodinný hotel by to všechno měl mít – a ten náš také má.

Výbavička pro miminka

Kočárek, přebalovací pult, vanička, hygienické potřeby, kojenecká strava, hračky, dětská postýlka nebo dětská ohrádka – miminko toho potřebuje opravdu hodně, aby bylo spokojené a v bezpečí. Náš rodinný hotel je přátelský hotel pro rodiny s dětmi, a tak všechno tohle pro vás nabízí. Na pokoji nechybí dětská postýlka, můžete si objednat jak hygienické potřeby pro miminko, tak kojeneckou stravu, půjčit si kočárek i vaničku. Nic tak nemusíte s sebou vozit, což jistě oceníte, protože ušetříte spoustu místa.

Na túru i s kočárkem

Zdejší stezky a nádhernou přírodu můžete pohodlně projít i s těmi nejmenšími v kočárku. Nebojte se, žádným nebezpečným terénem se brodit nebudete a připraveny jsou tu pro vás opravdu bezpečné a přístupné cesty. Na kopce se můžete nechat svézt lanovkami a kočárek vás počká dole, kde si ho zase vyzvednete. Kam nejede lanovka, tam můžete využít místní dopravu autobusem – a věřte, že se dostanete všude. Krásná procházka s kočárkem vás čeká na trase Úpské údolí a Obří důl nebo například ze Sněžky až do Pece pod Sněžkou.

Odpočinek na hotelu

Na hotelu vás čeká zasloužený relax, využít můžete koupaliště, děti si mohou pohrát na dětském hřišti, vydovádět se na trampolíně a po celou turistickou sezónu jsou pro ně připraveny i zábavné hry a soutěže včetně doprovodného programu. Až budou děti unavené a usnou, dospělé čeká ochutnávka vína, sýrů nebo piva z místního pivovaru a k tomu dobroty přímo z našeho grilu a udírny. S námi jste našli hotel přátelský pro rodiny s dětmi se vším všudy – skutečně se snažíme nabídnout vám jen to nejlepší.

Přijeďte nás navštívit a užijte si aktivní rodinnou dovolenou se vším, co k ní patří.

Komerční sdělení

Latest Posts

Nenech si ujít