Rezidenční projekt Britská čtvrť: Skvělé místo k bydlení i k životu

Přemýšlíte nad velkou životní změnou? Pokud vám stávající bydlení nevyhovuje, měla byste se poohlédnout po něčem lepším.

Co byste řekla na stylový byteček v moderním pražském rezidenčním projektu, který postupně vzniká v nové městské části Západní Město na Praze 5 – Stodůlkách? Nese název Britská čtvrť a budete se v něm cítit jako doma!

Úžasné prostředí

Zdroj: Finep.cz
Zdroj: Finep.cz

Kultivované okolí plné zeleně, působivá architektura a v neposlední řadě vlastní vstup do metra. To je výčet několika málo lákadel, prostřednictvím kterých si byty Praha 5 přitahují pozornost. K tomu přičtěte průběžně přibývající obchody a služby – získáte přibližnou představu místa, kde se bydlí bez kompromisů. V bezprostředním okolí Britské čtvrti najdete úplně vše. Cílem developera Finep bylo vytvořit opravdový domov, do kterého se budou obyvatelé rádi vracet.

Perfektní dopravní dostupnost

Zdroj: Finep.cz
Zdroj: Finep.cz

V Praze je důležitým aspektem dopravní dostupnost. V tomto směru Britská čtvrť exceluje – je dostupná z významných dopravních tepen navazujících na Pražský okruh, z plzeňské dálnice D5 i z pražského letiště. Na náměstí je vlastní stanice metra trasy „B“, která Britskou čtvrť propojuje s ostatními městskými částmi.

V současné době je v prodeji již desátá etapa projektu. Britská čtvrť vzniká od roku 2007 a zařadila se k nejúspěšnějším evropským projektům – o kvalitě bydlení vypovídá i to, že byty ve všech předchozích etapách byly vyprodány ještě před dokončením.

Zdroj: Finep.cz
Zdroj: Finep.cz

Za pozornost však stojí také ostatní developerské projekty od Finepu. Konkrétně nové byty Praha 10 v Hostivaři. Bytové domy s názvem „Nad Přehradou“ osloví především rodiny s dětmi, milovníky sportu a vyznavače pohody.

Chcete se dozvědět další informace? Sledujte aktuální prodej bytů Praha od developera FINEP na www.finep.cz a buďte v obraze!

Latest Posts

Nenech si ujít