Reign

Jestli jste ještě neviděli seriálový akt „brutálního znásilnění historie“, tak je ten nejlepší čas, kdy to napravit. Televizní stanice The CW pouští do éteru druhou řadu historického dramatu Reign (Království). Překvapivě mix Tudorovců, Her o trůny a Upířích deníků sklízí úspěch.

Těm, co ještě neměli to potěšení se seznámit, ve stručnosti shrnu děj! Mladičká skotská královna Mary (Adelaide Kane) přijíždí ve svých patnácti letech na francouzský dvůr, aby si zde podle dohody vzala následníka trůnu, korunního prince Francise (Toby Regbo). Politika, náboženské vyznání, intriky, spojenectví, válka. The CW si pravděpodobně položila otázku ‚Koho by to bavilo?‘ a tak si historii kapku upravila dle vlastní fantazie. Milostný trojúhelník, vraždy, otravy, sexy dvorní dámy a chlípní pánové. Dvacet dva dílů z první série se točí kolem toho, kdo jako první Mary svede a navlékne jí snubní prsten. Do toho si přidejte písničky od The Lumineers a Lorde a Gossip Girl 16. století je na světě.

Pilotní díl spatřil světlo světa 17. října minulého roku. Rok poté, přesněji řečeno 2. října, se diváci dočkali prvního dílu druhé série nesoucí název The Plague (Mor).

Odborníci na historii si rvou vlasy, Mary se v hrobě obrací a Nostradamus…tak toho, chudáka, opravdu zbičovali, jak se dalo. Nečekejte Viasat History a referát na dějepis podle tohohle seriálu rozhodně nepište. Vezměme si jednu ze stěžejních postav, prince Francise. Blonďatý playboy byl ve skutečnosti vážně nemocný. Co dál? Sebastian (Torrance Coombs), králův bastard…ten dokonce ani neexistoval (na druhou stranu mé srdce plesá, když se podívá do kamery, ten jeho pohled prostě svléká ).

[vsw id=“cX7e0IlLucs“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“] 

Co si budeme říkat, koho by bavilo se koukat na nemocného seschlého mladíka na pokraji smrti. The CW ví, na čem vystavět úspěch. Pár hezkých kluků, sexy historické kostýmy, přemíra romantických songů a sledovanost je zajištěna! U fanynek do 20 let je úspěch zajištěn (počkat, mně už je dvacet a trávím u toho každý den -_- tady je něco špatně).

Takže jestli si chcete snížit sebevědomí pohledem na modelky v historických šatech a vytvořit si nové ideály ve vycházejících hvězdičkách, tak Reign je ta správná volba 🙂

Latest Posts

Nenech si ujít