Přírodní kosmetika Cougar

Zdroj: Cougar.cz

O tom, že přírodní kosmetika je tou nejlepší variantou pro naši pokožku, pleť i vlasy, není pochyb. Pokud patříš k zastáncům přírodní kosmetiky, pak možná znáš i luxusní přírodní kosmetiku Cougar. Pokud ti ale tato značka nic neříká, pak se nech námi inspirovat. A ti, co přírodní kosmetice ještě nepřišli na chuť, věříme, že se tak možná právě stane.

Přírodní kosmetika je k našemu tělu šetrná a má na nás příznivý vliv. Především máš-li citlivou pokožku, pak je přírodní kosmetika pro tebe tou pravou. Produkty značky Cougar jsou spojením přírodní kosmetiky a vysoké kvality. Na luxusnosti této kombinace přidává ještě fakt, že produkty nikdy nebyly testovány na zvířatech!

Mezi produkty značky Cougar najdeš nejen pleťovou a dekorativní kosmetiku, produkty proti akné, tělový make-up, ale i netradiční punčochy ve spreji a přípravky pro bělení zubů. To ale není všechno.

Alpská růže, hadí jed, kaviár a zlato

Pleťová kosmetika od Cougar není jen tak obyčejnou kosmetikou. Vybírat můžeš z produktů z netradičních příměsí. Například kmenové buňky z alpské růže jsou obsaženy v denních i nočních krémech. Stejně tak v jejich nabídce najdeš také omlazující krémy s kaviárem, které navrací pokožce lesk a hydratují ji. Za vyzkoušení stojí i noční a denní krémy, pleťové masky či čistící a tonizační voda s obsahem zlata. Už staří Egypťané věděli, že právě zlato je ideální pro udržení si stále mladistvé pleti. Naopak novinkou je příměs hadího jedu neboli také sérum věčného mládí. Právě o hadím jedu se mluví jako o nástupci botoxu. Takže se v budoucnu máme na co těšit.

Hlemýždí sliz na akné

Dalším zcela přírodním extraktem je hlemýždí sliz, který je skvělým pomocníkem v boji proti akné. Pokud jsi vyzkoušela už všechno a černých pupínků se ne a ne zbavit, pak možná právě hlemýždí sliz je ten poslední způsob, který čeká na vyzkoušení. Neboj se však, že bys doma na zahradě musela sbírat hlemýždě a jejich slizem si potírat obličej. Cougar je luxusní kosmetika, která nabízí séra, krémy a čistící a tonizační vody právě s touto příměsí.

Punčochy ve spreji

A poslední, co musím zmínit ve spojení s touto kosmetickou značkou, jsou punčochy ve spreji. Možná tuto vymoženost už dávno znáš, ale možná jsi na tom stejně jako já, a slyšíš o punčochách ve spreji poprvé. Prý stačí nastříkat na nohy a můžeš vyrazit. Punčochy ve spreji se netrhají, neškrtí, obsahují UV filtr a co více, oni jsou také vodovzdorné. Tak trochu revoluční výrobek, který v kosmetickém prostředí byl naposledy v podobě neslíbatelné rtěnky.

Latest Posts

Nenech si ujít