Poznáš je? Proměny hollywoodských hvězd

Hollywoodské hvězdy přiznaly, že nejraději hrají postavy, které jim nejsou ničím podobné. Ačkoli je s takovou proměnou vždy plno práce, výsledek je opravdu mnohdy hoden ceny nejvyšší, Oscara. Proto není divu, že herce často vidíme namaskované tak, že by nás ani ve snu nenapadlo, kdo se za tou maskou skrývá. Přeci jen, musí to být příjemné být alespoň na okamžik někým, nebo dokonce něčím, úplně jiným.

Jim Carrey

Mistr převleků a vtipu. Není lepšího amerického komika, který zaručí, že se budeš u filmu bavit od začátku do konce. Vedle filmu jako Blbý a blbější, Ace Ventura a Maska Jim Carrey ztvárnil i postavu zlého Grinche. Příběh skřítka, který chtěl ukrást Vánoce. Tato oblíbená americká komedie byla zfilmována již třikrát, přičemž nejoblíbenější verze je právě ta s Jimem Carreym.

Jim Carrey
Zdroj : www.nydailynews.com


Robin Williams

Film Táta v sukni z roku 1993 nám díky ději filmu umožnil alespoň nahlédnout, jak taková proměna může vypadat. I když, nebudeme si věšet bulíky na nos, že to je opravdu tak lehké a zvládneme to s lehkostí na dámských záchodcích že? Robin Williams si s přijetím této role mohl zkusit jaké to je, být z minuty na minutu otcem tří dětí a zároveň jejich starou chůvou.

Robin Williams
Zdroj: lamourdeshezzy.blogspot.com

Brad Pitt

Ano víme, zase ten Brad Pitt. Ovšem uznej, že postava Benjamina Buttona v této sekci nemůže chybět. Příběh muže, který místo stárnutí mládne je originální a vzbudil pozornost nejen nápadem a ztvárněním, ale také špičkovou prací vizážistů, maskérů a v neposlední řadě počítačovým mistrům. Škoda, že si i my nemůžeme zkusit, jak budeme vypadat za takových 30 let.

Brad Pitt
Zdroj: www.nydailynews.com


Ralph Finnes

Ne všem přinesla série o čaroději Harrym Potterovi dětskou přízeň a stovky náctiletých fanoušků. Ralph Finnes ztvárnil zlého lorda Voldermorta, úhlavního nepřítele Harrho Pottera a tudíž i všech jeho obdivovatelů. Ačkoli byl namaskován tak, že by ho stěží poznala vlastní matka, fanoušci ho pro přijetí této role zavrhli. No jo, práce přináší oběti. Někdo to holt odnést musel.

Ralph Finnes
Zdroj: drwtfblog.blogspot.com


Rebecca Romijin

Vedle modré „avatarky”  Zoe Saldany, přinesla modrá barva slávu i Rebecce Romijin. Díky filmové sérii X-Men a roli Mystique se stala vyhledávanou herečkou a také snem mnoha mužů. No, není se čemu divit. Její kostým (ehm, po velmi důkladném prozkoumání) totiž není kostýmem, ale jen barvou. Tudíž se dá říci, že za její proměnou stojí řada vážených bodypainting umělců. To tedy musela být pro muže opravdu práce snů.

Rebecca Romijn
Zdroj: scifipulse.net

Charlize Theron

Talentovaná, krásná a cílevědomá modelka a herečka Charlize Theron uzavírá výčet, podle nás, nejpovedenějších hollywoodských proměn. Proč? Protože právě tato proměna ji vynesla Oscara. Kvůli roli přibrala patnáct kilogramů, nosila umělé zuby a vizážisté na ni vytasili ty „nejhorší” zbraně. Herečka se do role skutečné masové vražedkyně Aileen Wuomos vcítila tak, že dokonce trpěla psychickými problémy.

Charlize Theron
Zdroj: meninonerd.blogspot.com

Není lehké vybrat pár nejlepších proměn. Protože každá role nese obrovský kus práce nejen herců, ale celého týmu. Proměny se týkají nejen fyzické, ale také psychické stránky osobnosti. Dlouhého studia a připrav. Klobouk dolů nad prací všech, kteří se nám starají o zábavu a kulturní zážitek.

 

Latest Posts

Nenech si ujít