Pořiďte hnízdečko lásky na Vackově!

Hledáte nový příbytek? Toužíte po hnízdečku lásky, které by se záhy proměnilo ve váš budoucí domov? Pomůžeme vám proměnit váš ušlechtilý úmysl ve skutečnost. Stačí k tomu chuť a odvaha změnit váš život k lepšímu.

Rezidence Byty u parku nabízí byty k prodeji v Praze 3 na Vackově. Jedná se o projekt s jedenácti bytovými domy a 272 byty. Architekti se snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. A to se na plné čáře povedlo.

Žižkovská renesance

Žižkov, to je místo, které zažívá velkou renesanci. Čtvrť, která se mění k lepšímu. Všem svým obyvatel přináší veškerou občanskou vybavenost a noblesu nejlepší adresy ve městě. Pakliže jste doposud neměli ani ponětí o tom, kde „zakotvit“, Žižkov vás rozhodně nezklame.

Rezidence Byty u Parku, Zdroj: Metrostav Development a.s.

Rezidenční projekt Byty u parku má k dispozici 27 bytů o dispozici 1+kk, 138 bytů o dispozici 2+kk, 77 bytů o dispozici 3+kk, 21 bytů o dispozici 4+kk, 6 mezonetových bytů o dispozici 4+kk, 2 jednopokojové ateliéry a 1 byt o dispozici 5+kk. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Online booking realit

Na jednotlivé bytové jednotky lze provést booking přes interaktivní aplikaci developera, která představí byty v celé své kráse a projekční poloze vzhledem k sobě samým i své mu okolí. V současné době už je volných pouze pár jednotek, proto se svou rezervací neotálejte. Mladé rodiny touží po životě v blízkosti přírody a přitom ve velkoměstě. Žižkovský Vackov to splňuje na jedničku.

Interaktivní aplikace pro výběr bytu, Zdroj: Metrostav Development a.s.

Koupi bytu včetně příslušenství je možné financovat buď z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotéky Hyposervis Consulting, která je z hlediska splátek a úroků výhodná. Neváhejte a zajímejte se o své bydlení ještě dnes, poptávka na trhu novostaveb obvykle převyšuje nabídku a ani Byty u parku toho nejsou výjimkou.

Latest Posts

Nenech si ujít