Jak na lepení fototapety?

Známe to asi všichni, interiér se pomalu okouká a po nějaké době nás baví stále méně a méně, až dospějeme k tomu, že je třeba s ním něco udělat. Je na každém z nás, jakou má představu o svém novém interiéru. Někdo vymění či přidá doplňky a je spokojen, jiný pořizuje komplet celé nové vybavení.

Nechcete-li měnit vše, vsaďte na nové dekorace stěn. Vyberte si fototapety a přizpůsobte vzhled interiéru vašim požadavkům. Chcete se cítit jako v tropickém skleníku? Líbí se vám zasněžené vrcholky Alp, nebo je vaším snem stát se astronautem a letět do vesmíru? Potom si vyberte příslušný vzor na tapetě a můžete ji snadno instalovat do vašeho interiéru. Když říkám snadno, tak to tak opravdu myslím. K fototapetám stačí pořídit lepidlo, natřít jej na stěnu a přikládat tapetu po pásech. Za chvilku máte hotovo a výsledný efekt je nepřekonatelný.

Použijte samolepky

Samolepicí tapety jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí s interiérem hrát, vyzdobit jej a mít ho podle svých představ. Představují řešení změny interiéru pro každého, kdo chce oživení pokoje věnovat minimální úsilí s maximálním efektem. Díky samolepicí tapetě můžete prostor opticky zvětšit, dodat mu trochu života sytými barvami, ale také se samolepicí tapety používají k renovaci nábytku. Vyberte si tedy samolepicí tapetu na nábytek či na zeď a přizpůsobte váš interiér za pár okamžiků vašim představám.

Jak na to?

Stačí očistit povrch, na který budete tapetu aplikovat. Je třeba, aby byl hladký, rovný a suchý. Potom jednoduše sejmete tapetu z podkladového papíru a přenesete na připravený podklad. Potom je třeba tapetu důkladně vyhladit, abyste se zbavili všech vzduchových bublinek. Tapeta potom dokonale přilne k podkladu a bude krásně rovná. Potřebujete poradit s výběrem tapety? Obraťte se na internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, nebo se přijďte inspirovat do kamenné prodejny ve Frýdku-Místku. Naleznete zde široký výběr nejen samolepicích tapet a odborníky s dlouholetou praxí, kteří vám rádi poradí.

Latest Posts

Nenech si ujít