Podlehni pokušení

zdroj: sxc.hu

Všichni to známe. Každý máme své úchylky, zlozvyk a tužby. Ano, všichni podléháme pokušení. Dopřáváme si své radosti, za které se mnohdy i stydíme. Děláme je, mnohdy tajně, úplně všichni. Je to hřích? Shodneme se, že není.

Nikdo není nejen dokonalý, ale také svatý. Jistě, takové pokušení se liší a mění s našim rostoucím věkem, získanými zkušenostmi a především i pohlavím. Je jasné, že ty pasti všedního dne nebudeš mít stejné jako tvůj partner. I když, kdo ví. Přečti si následující výčet těch (pro nás) nejčastějších pokušení a schválně, která je ta tvá?

Bulvár

Neradi to přiznáváme, ale zprávy z pohádkového života jak tuzemských tak hollywoodských celebrit nás jednoduše fascinují a lákají. Proto ač neradi sjíždíme bulvární portály, sledujeme hvězdné pořady a čteme bulvární plátky. Pojďme si alespoň jednou a to teď říci: Díky za ně!

 Hranolky

Na józe, pilates či ve fitku nás vídáte pravidelně, ale i my rády hřešíme. A to zobáním přesolených, do zlatova upečených hranolek. A když to teda na nás přijde, tak si dáme přece ty nejlepší! A to hranolky od McDonald’s! A nezapomeneme ještě přidat pořádnou dávku tatarky nebo kečupu. Když už, tak už.

Instagram

Kdo z nás si neužívá brouzdání mezi stovkami fotek. Vstáváme a usínáme se svým chytrým telefonem v ruce a spuštěnou aplikací Instagram. Proč? Chceme se totiž dozvědět co je nového. Šmírovat, inspirovat se nebo se jen jednoduše informovat. Takové brouzdání bez cíle nás jen tak neomrzí. Vítej, nový žroute času!

Googlování svého jména

Ano, tohle nikdo nepřizná. Je nám to trapné vyslovit nahlas, ale kdo nezatoužil zjistit, co a zdali se o něm vůbec někde něco na internetu napsalo? Jsme alespoň trochu slavní? A co asi uvidí náš idol, když si nás náhodou vygoogluje?

Retro drinky

Tyto drinky už nejsou tak cool a nikdo si je nahlas v žádném áčkovém klubu neobjedná. Teď jsou módní drinky jako Manhattan, Cosmopolitan, Strawberry Daiquiri a Long Island Iced Te. Ale často si někam zalezeme s partou starých přátel a takový bavorák, tuzemák s kolou nebo vodka s džusem teče proudem. Ačkoli se druhý den nemusíme cítit zrovna fresh, tak jsme si to užili stejně ne-li víc. A navíc za pár „kaček”.

Líčení

Růžová rtěnka, fialové stíny a to ještě podtrhnuté strakatými nehty. Občas se prostě chceme zase cítit jako holčička. A tak mnohdy šlápneme vedle a alespoň na chvíli se naše kreativita trochu přehoupne do kýče a vypadáme jako před deseti (mnohdy i více) lety, kdy jsme se mamince vkradly do kosmetického kufříku a naše dětská tvářička vypadala podobně, jako tvář klauna z cirkusu Humberto.

Kabinka

Nanosit si do převlékací kabinky deset různých outfitů a postupně si je všechny zkoušet. Stále dokola nosit nové kousky, měnit barvy, velikosti. Rvát se o poslední kus plavek, trenčkotu či slimek. Stoupat si na špičky jak by tento model asi vypadal v podpatcích. Vše si vyzkoušíme a nakonec si nic nekoupíme? Jak typické. Pokušení a zároveň potěšení, kterému neodolá žádná z žen. V tomto sportu jsme zaručeně nejlepší.

Latest Posts

Nenech si ujít