Už v pořadí 9. !!! sportovní odpoledne spojené s dětským dnem freestylového sportovce Petra Piláta (se kterým jsme tě již seznámili v unikátním rozhovoru) se pomalu, ale jistě blíží!

Pilníkovo pozdní odpoledne 9.

Dovol, abychom tě jménem Petra pozvali na jednu z vyhledávaných letních freestylových akcí!

image

Chtěli bychom vás všechny pozvat na akci, kterou pořádá Petr se svou rodinou a partou přátel v jeho tréninkovém areálu ŽPSV v Čerčanech, což je zhruba 35 km jižně z Prahy, směr Benešov.
V neděli 6.7 neváhej a vydej se tímto směrem. Neprohloupíš!;)

Jaký bude program? Vedle soutěží pro děti o neuvěřitelné hodnotné ceny, samozřejmě v první řadě uvidíš FMX. Petrovo pozvání přijala česká i zahraniční špička. Takže na rampách a ve vzduchu budeš moct sledovat Petra, náš úspěšný český tým a mezinárodní výběr jezdců, kteří spolu s Petrem jezdí jak po exhibicích, tak po závodech na celém světě!

Už 5. let jsou součásti programu lítající kluci 🙂 neboli FLYINGBOYS, které jsi mohl/a vidět i na obrazovkách televize Nova v jejich talentové show.
Dále budeš mít možnost sledovat exhibiční ukázku THAJSKÉHO BOXU & MMA pod vedením trenéra Petra Macháčka a teamu HANUMAN GYM PRAHA. Petr Macháček je jedním z nejvyhledávanějších osobních trenérů. Jestli jsi sledoval/a první zápas v thajském boxu zpěváka Daniela Landy, tak to byl právě Petr Macháček, kdo dokázal Daniela připravit k heroickému výkonu! Jinak věříme, že tato thajská show bude lákadlem jak pro mužské, tak i ženské oko. 🙂

Velkým lákadlem je dále příslib exkluzivního překvapení! A vzhledem k minulý ročníkům, kdy zpíval Ben Cristovao, raper Marpo a nad hlavami diváků předváděl neskutečné kousky se svým letadlem Martin Šonka, kdo ví, co nás čeká letos!

A kdo nás bude celým programem provázet? Po Daliboru Gondíkovi převzal žezlo v podobě mikrofonu Tomáš Novotný z moderátorské dvojice Tomáš & Tomáš.

Takže věřím, že se máš na co těšit. My se tam rozhodně podívat pojedeme! A rozhodně zůstaneme i na všude vyhlášenou open air AFTER PÁRTY!!!
(Přece jen je známo, že freestyle kluci jsou, jak se říká z divokých vajec, takže je to rozhodně zárukou velké a podařené párty;)

Takže pokud budeš mít chuť a náladu i ty, ta neváhej a přijď i s malým sourozencem či dítětem na Petrovo – PILNÍKOVO POZDNÍ ODPOLEDNE!

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.