Originální hra v ulicích

Také si často doma říkáš, že bys něco podnikla, ale chození po nákupech či vysedávání po kavárnách tě už nebaví. Ráda bys trávila více času na čerstvém vzduchu? Chceš zažít pořádné dobrodružství a poznat lépe naši stověžatou matičku Prahu? Pak se nech dnešním článek inspirovat.

Možná už jsi slyšela, možná ale ještě ne, o hře Time 2 Quest. Jedná se opravdu o originální zábavu, která ti splní vše zmíněné.

O co se jedná?

Na internetových stránkách www.time2quest.com/cs získáš zadání v podobě hádanky. Tvůj úkol bude zcela jasný. Hádanku musíš vyřešit. Ovšem přijít na správnou odpověď nebude zas tak jednoduché. Všemožnými náznaky, metafory a jinými obraznými vyjádřeními se to v této akční hře jenom hemží. Nemusíš se však bát, že bys na správnou odpověď nepřišla. Pomůže ti nápověda, která může být ukrytá v nejrůznějších formách. Pokud bys ale přeci jen na nic nepřišla, pak ani v tomto případě pro tebe hra není konečná.

Hlavním cílem hry je se pobavit, proto čím víc spoluhráčů budeš mít, tím větší zábavu zažiješ. Společně můžete pátrat ve všech dostupných informačních zdrojích. Ale nejdůležitější je, že hra je koncipována především do města. Proto sežeň pár přátel a pomocí nápověď přijdete na správnou odpověď v ulicích Prahy. Zda jste pátrali správně, si poté ověříte na webu hry.

Hra je určená pro všechny, takže ať už přemluvíš k dobrodružnému dni rodiče, kamarády, kolegy z práce či spolužáky ze školy, věř, že dostatek zábavy si užijete úplně všichni.

Co ke hře potřebuješ?

Jako první, co si musíš obstarat pro dokonalou hru, je dobrá nálada a trochu času. Pak už jen stačí přístup na internet, mobilní telefon a vhodné je pořídit si i mapu Prahy. Není-li Praha tvé rodné město, pak se investice do mapy zaručeně hodí.

Poté už ti stačí se jen zaregistrovat na webu hry a pustit se do prvního úkolu. Počet hráčů není nijak omezen, takže čím víc hlav, tím víc se ví. Zároveň se nemusíte bát, že celou hru musíte zvládnout během jednoho dne. Hru lze hrát i několik dní průběžně. Naopak mimopražští jistě rádi uslyší, že odehrát hru za jeden den, tedy všechny její úrovně, se dá také hravě zvládnout.

Bonus nakonec?

Nejen že při hře se skvěle pobavíš, strávíš hezké chvilky s přáteli či rodinou a procvičíš si své mozkové buňky, ale zároveň máš také šanci vyhrát. Každý měsíc se rozdávají výhry a ne ledajaké. Soutěžit můžeš například o iPad mini, a to se vyplatí.

Latest Posts

Nenech si ujít