Odměň svého čtyřnohého kamaráda pamlskem

Každá majitelka psa, ví, jak toho svého chlupatého mazlíčka potěšit. Ať už se ze svého malého yorkšíra snažíš udělat loveckého psa nebo z pitbulla milovníka dětí, jistě víš, že za každou pochvalou musí následovat i malý pamlsek. Ovšem máš ponětí, jaké druhy pochoutek pro psy vůbec existují? Je jich opravdu mnoho.

Pamlsky pro psy se vyrábí nejen v mnoha variantách, ale na trhu najdeš i pochoutky nejrůznějších značek. A stejně jako u lidí platí, že kupovat bys měla podle složení.

Kosti z buvolí kůže

Jednou z odměn pro tvého čtyřnohého kamaráda může být kost z buvolí kůže. Tato velmi chutná pochoutka dokáže pejska zabavit i na delší čas, protože nejeden pejsek si dá jistě tu práci s pamlskem si pohrát, ožužlat ho a řádně ho okousat. Kosti můžeš vybírat z široké nabídky, ať už malé 10 g, které spíše představují uzel z buvolí kůže, nebo větší 120 g. Na výběr máš i z nejrůznějších příchutí a barev.

Vitamínové pochoutky

Pokud chceš svého mazlíka odměnit trochu zdravější stravou, pak vsaď na vitamínové pochoutky. Ty psům dodají potřebné vitamíny nezbytné pro správné fungování organismu. Díky pravidelnému podávání vitaminových pochoutek výrazně přispěješ k lepšímu zdravotnímu stavu tvého psa. Obdobně ke zdraví slouží také nejrůznější tyčinky nebo paroží vhodné pro čištění zubů, protože o psí chrup je nutno se také starat.

Malé svačinky

Pro potěšení tvého pejska měj po ruce stále snacky. Snack je malý pamlsek nebo pochoutka, kterou pejskovi můžeš dát kdykoliv, kdy si ji zaslouží. Jsou to nejrůznější sušenky a malé dobroty v podobě kalciové kosti s jehněčím masem, lososa v kuřecím kabátku, krůtích či hovězích plátků nebo malého sendviče s kuřecím masem. Pokud by tvůj mazlíček byl spíše původu domácího a raději odpočíval, než běhal po cvičišti, pak nezapomeň, že v případě obezity je na trhu i mnoho pamlsků ve verzi light. A kde všechny tyto pochoutky lze koupit? Podívat se můžeš například na e-shop Mujmazlik.cz, třeba právě tam si vybereš nějakou tu ňamku i pro tvého pejska.

Latest Posts

Nenech si ujít