Odmaturuj z matematiky a dostaň se na VŠ

Škola už je v plném proudu a čtvrtletní písemky z matematiky se kvapem blíží. Bohužel však čtvrtletní písemkou tento předmět nekončí a hrozba nad nevykonanou maturitní zkouškou z matematiky se tak už vznáší od počátku školního roku. Pokud se řadíš k té velké části matematických analfabetů, pak rozhodně neházej flintu do žita. Nic totiž ještě není ztraceno.

Není snad problematičtějšího předmětu, než je matematika. Obtíže s ní má kde kdo již od první třídy. Strach, obavy a nenávist se postupně za léta školní docházky stupňují a stres před maturitou je neúnosný.

Zatoč se strachem a zamiluj si matiku

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Většinou není vždy chyba jen ve studentech, mnohdy počítání, násobilku a rovnice zprotiví i sami učitelé. A přitom stačí najít někoho, kdo vše umí dobře vysvětlit a nadchnout pro věc. Co takhle zkusit doučování?

„Učit se matematiku ve volném čase? Ne, děkuji.“ Tak možná právě reaguješ, ale nejen zvládnout čtvrtletní písemku je nutné, a ani maturitou tento předmět nekončí. Matika totiž čeká i na vysoké škole.

Ať už plánuješ dalších pět let prožít vysokoškolský život, či nikoliv, maturitu je nutné na střední škole zvládnout. Bohužel minulé výsledky jasně ukazují, že u zkoušky z matematiky neuspěje přes 30 % maturantů ze středního odborného učiliště. Toto alarmující číslo není vhodné přecházet bez povšimnutí.

Překonej trápení a věř doučování

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

I přes obtížnost matematiky se najdou tací, kteří si v tomto předmětu doslova libují. Pokud se chceš zařadit mezi ně, pak vyzkoušej doučování matematiky se zkušenými lektory. Ti nejen, že pomohou s přípravou k maturitě, ale zároveň i nadchnou pro věc.

2+2 škola matematiky pomáhá rozvíjet logické myšlení a držet krok s probíranou výukou. Pokud jsi z Českých Budějovic a okolí, pak neváhej a navštiv výukové centrum, kde ti s matematikou pomohou.

Trápit se sama nemá smysl. Na doučování z matematiky v centru 2plus2cb.cz se můžeš zdokonalovat buď ve skupině s dalšími studenty, nebo zvolit individuální přístup. Ceny jsou velmi příznivé a za úspěšnou maturitní zkoušku jistě stojí. Za jednu vyučovací hodinu zaplatíš od 130 Kč.

Latest Posts

Nenech si ujít