Škola už je v plném proudu a čtvrtletní písemky z matematiky se kvapem blíží. Bohužel však čtvrtletní písemkou tento předmět nekončí a hrozba nad nevykonanou maturitní zkouškou z matematiky se tak už vznáší od počátku školního roku. Pokud se řadíš k té velké části matematických analfabetů, pak rozhodně neházej flintu do žita. Nic totiž ještě není ztraceno.

Není snad problematičtějšího předmětu, než je matematika. Obtíže s ní má kde kdo již od první třídy. Strach, obavy a nenávist se postupně za léta školní docházky stupňují a stres před maturitou je neúnosný.

Zatoč se strachem a zamiluj si matiku

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Většinou není vždy chyba jen ve studentech, mnohdy počítání, násobilku a rovnice zprotiví i sami učitelé. A přitom stačí najít někoho, kdo vše umí dobře vysvětlit a nadchnout pro věc. Co takhle zkusit doučování?

„Učit se matematiku ve volném čase? Ne, děkuji.“ Tak možná právě reaguješ, ale nejen zvládnout čtvrtletní písemku je nutné, a ani maturitou tento předmět nekončí. Matika totiž čeká i na vysoké škole.

Ať už plánuješ dalších pět let prožít vysokoškolský život, či nikoliv, maturitu je nutné na střední škole zvládnout. Bohužel minulé výsledky jasně ukazují, že u zkoušky z matematiky neuspěje přes 30 % maturantů ze středního odborného učiliště. Toto alarmující číslo není vhodné přecházet bez povšimnutí.

Překonej trápení a věř doučování

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

I přes obtížnost matematiky se najdou tací, kteří si v tomto předmětu doslova libují. Pokud se chceš zařadit mezi ně, pak vyzkoušej doučování matematiky se zkušenými lektory. Ti nejen, že pomohou s přípravou k maturitě, ale zároveň i nadchnou pro věc.

2+2 škola matematiky pomáhá rozvíjet logické myšlení a držet krok s probíranou výukou. Pokud jsi z Českých Budějovic a okolí, pak neváhej a navštiv výukové centrum, kde ti s matematikou pomohou.

Trápit se sama nemá smysl. Na doučování z matematiky v centru 2plus2cb.cz se můžeš zdokonalovat buď ve skupině s dalšími studenty, nebo zvolit individuální přístup. Ceny jsou velmi příznivé a za úspěšnou maturitní zkoušku jistě stojí. Za jednu vyučovací hodinu zaplatíš od 130 Kč.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.