Než se usadíte a zapustíte kořeny

Dětským střevíčkům odzvonilo, rychlostí blesku se přehouply i roky studentských radovánek a najednou člověk stojí na prahu dospělosti. Dnešní doba „netlačí na pilu“, nežene mladé lidi do chomoutu za každou cenu ihned po skončení školy, ale naopak nabádá k tomu, aby ve svobodě načerpali životní zkušenosti, dosáhli kariéry, procestovali celý svět, poznali cizí kultury a až se všeho nabaží, teprve poté zapustili kořeny a vrátili se do rodinného hnízda.

Aby se rozlety a potažmo i návraty dařily co nejsnadněji, je vhodné v době hojnosti myslet na vytvoření vlastního zázemí. Pořídit vlastní dům nebo byt je cílem, ke kterému by měl každý (dva, tři, čtyři) -cetiletý člověk dospět. Jednou do něho přivede partnera a žít tam budou i jeho děti. A možná, že tam i společně zestárnou.

Investice s rozmyslem

Jak vybrat správně? Ptají se koupěchtiví. Odpověď není jednoduchá. V úvahu je dobré brát velmi mnoho proměnných. Obecně vzato, základním měřítkem většiny poptávek je velikost bytu, jeho logistická dostupnost a občanské vybavení. Mezi konkrétní požadavky spadá lokalita a vybrané příslušenství. Byty k prodeji na Praze 3 plně vyhoví i požadavkům nejnáročnějších klientů.

Komplex pěti budov s 347 byty, které jsou asymetricky řešeny tak, aby poskytly co nejvíce soukromí, nenechá nikoho na pochybách, že zde budou chtít žít i vaše děti. zdroj: byty.navackove.cz

Moderní projekt z pera zkušených architektů velmi dobře zapadne do přetvářející se oblasti horního Žižkova, jehož revitalizace zde tvoří průsečík mezi centrem obchodním a rezidenčním. Byty o velikosti 1+kk až 5+kk jsou orientovány tak, aby poskytly co nejvíce světla, tepla a příjemně prožitých chvil ve svých lodžiích či předzahrádkách. Lokalita navíc disponuje dostatkem zeleně díky blízkosti parků a cyklostezek.

Praktická předzahrádka, zdroj: byty.navackove.cz

Kde se dobře žije…

Nové byty na pražském Žižkově jsou velmi vyhledávané pro svůj komfort a inovativní naprojektování. Metropolitní bytové jednotky jsou tím nejmodernějším, co svět architektury dokáže nabídnout. Díky komplexnímu pojetí služeb se zde cítí dobře veškeré věkové i sociální spektrum obyvatel. Co se občanské vybavenosti týče, v bezprostřední blízkosti jsou školy, školky, lékaři, obchodní centra, restaurace i slavné kino Aero.

Pakliže patříte mezi ty šťastné, kteří se rozhodli investovat do nemovitosti, jste zde rozhodně na správné adrese.

 

Latest Posts

Nenech si ujít