Nevíte, co dát muži za dárek? Vzdušný souboj jako zážitek!

Máte ve svém okolí nadšeného fanouška létání? Lámete si hlavu nad vhodným dárkem pro vašeho tatínka, manžela či syna? Chcete darovat něco originálního – dárek, který neskončí na zaprášené poličce jako obyčejný lapač prachu či někde na dně skříně, kde upadne do zapomnění? Pak není nad čím váhat! Zážitek v podobě letu na leteckém simulátoru je vaší trefou do černého!

Darujte zážitek – vzpomínku na celý život!

Vybrat hmotnou věc umí každý, ovšem ukažte si prstem na někoho, kdo dokáže darovat něco víc – zážitek, vzpomínku, pocit na vlastní kůži, na který se nezapomíná. Proč tedy někomu nedopřát jedinečnou příležitost okusit atmosféru leteckých bojů, kterou vám nabízí Aerosim.cz? Jen málokterý muž někdy nezatoužil po pocitu stát se leteckým pilotem, jehož úkolem by bylo pilotovat legendární Messerschmitt Bf 109, vyzkoušet si letecké manévry, uhýbat před palbou nepřátelských letounů a udělat si vlastní představu o tom, jaké myšlenky se honily v hlavě pilotům za druhé světové války.

Nezapomenutelná atmosféra

Realistický simulátor, který vás přenese do atmosféry leteckých soubojů, je vhodný pro osoby starší 12 let. Díky dokonalému propracování i těch sebemenších detailů tak budete moci okusit volný let, kde vám nehrozí žádné nebezpečí, či pravý souboj, kdy vám kolem hlavy budou svištět kulky, kabina se s vámi bude otřásat a husí kůže napoví, že se vám to skutečně nezdá. V celokovovém kokpitu letadla, kterému k naprosté dokonalosti chybí snad jen křídla, se vaše sny stanou realitou a nejtajnější představy vzrušující skutečností!

Různorodé úkoly, legendární letouny a pilot Messerschmittu!

Víte o někom, koho zajímá 2. světová válka? Znáte někoho, kdo má v malíčku všechna data i detaily a jediné, co mu chybí k dokonalosti, je zkušenost? Pak by vaším příštím cílem měla být Praha – místo, kde pořídíte nezapomenutelný zážitek a kde dotyčný opustí realitu! Vyzkouší si různorodé scénáře i úkoly vybrané dle časového období, střetne se s nepřátelskou technikou, pozná dokonalost strojů jako je Spitfire, P-51 Mustang či Sturmovik.