Neshánějte složitě ubytování pro školy v přírodě! Hotel na Benecku je vám k dispozici

Prodloužené léto v podobě „babího léta“ i na podzim dává možnosti vyrazit s rodinou, partou kamarádů, skautů, táborníků i sportovců do jedinečného prostředí na vrcholcích Krkonoš. ProFamily Hotel Top je otevřen malým skupinám i celým školním třídám nebo sportovním týmům.

Pohodové ubytování pro školy v přírodě v rodinném prostředí hotelu, jenž leží ve vzdušných lázních Krkonoš, nádherná horská příroda a spousta sportovního a zábavního vyžití učiní z víkendového i týdenního pobytu jedinečný zážitek, na který budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat.

Ubytování pro školy jistí rodinné prostředí a zdravá kuchyně

Znáte své svěřence? Děti si mnohdy vymýšlejí v rámci jídelníčku, někteří mají dokonce dietní omezení v rámci chronických nemocí, alergií a podobně. Na všechny strávníky myslí hoteloví kuchaři a kuchařky, kteří připravují denní menu s láskou a důvtipem. Bio potraviny, jež pocházejí od lokálních pěstitelů a chovatelů, citlivý přístup k úpravě pokrmů, jenž nedovolí žádnému strávníkovi úšklebky typu „tohle nejím, tohle nemůžu, tamto mi nechutná“ – jsou důležitou součástí hotelu Top, jenž nabízí kvalitní ubytování pro školy.  Postup přípravy je dokonce možné sledovat přímo v otevřeném kuchyňském prostoru. Možná se děti i jejich doprovod naučí něčemu novému z gastro provozu.

Hotel pro rodiny s dětmi nabízí i nadstandardní služby jako hlídání

Rodiče malých dětí, kteří s sebou přivezou také starší sourozence, se nemusí složitě dohadovat nad hlídáním a střídáním stráží u malých capartů. Hotel pro rodiny s dětmi nabízí i službu hlídání dětí, která se ideálně postará o svěřená miminka či předškoláky, pokud se rodiče chtějí ve sportu či na vycházkách věnovat i starším potomkům, případně si chtějí nalézt vzácnou chvilku i sami pro sebe! To je v rámci uchování rodinné pohody rovněž důležité.

Latest Posts

Nenech si ujít