Namixuj si dobrotu

Zdroj: www.sxc.hu

Chceš si zdravě zamlsat? Dát si něco dobrého a přitom nemít výčitky svědomí?  Nevyhovuje ti zdravé zobání z obchodu? Chceš si namíchat dobrotu přesně podle své chuti?

Čokoládky, kašičky, sušenky, pytlíky do kapsy, tyčinky, suché plody i müsli. Tyto produkty si můžete nejen koupit, ale müsli, kašičky a suché plody také namíchat podle svých představ na portále www.mixit.cz. 

Namísto běžné bonboniéry namíchejte originální sladkost přesně podle chuti toho, komu chcete udělat radost.

Autor: Blanka

Namíchej si své cereálie

To co dělá portál mix.it tak vyhledávaným je možnost si vytvořit originální, jedinečnou a hlavně tvou vlastní směs müsli. Celý proces míchání včetně designu stránek je hravý a zábavný. Výběr se skládá ze základní směsi müsli. Dále si do tubusu můžeš přihodit libovolný počet různých oříšků, ovoce, lupínků, čokoládových vloček, semínek, bonbonků atd. atd. Cokoli! A pozor, pokud máš bezlepkovou dietu, počítají i s tebou!

Vedle vlastních müsli si můžeš namixovat i kaši a sušené plody. A úplnou novinkou bude brzo i vlastní namíchání čokolády! To se budeš teprve olizovat!

Tubus co má jméno

Tak jako si můžeš vybrat obal, ve kterém ti dobrota přijde, tak stejně si můžeš svůj mixík pojmenovat. Miláčkův mls, Jitčin zob, Dobrota pro naši mámu, Ruce pryč, Lucinka. Stejně tak, jako se můžeš rozšoupnout v míchání tvého zobání, tak stejně vymýšlej a buď originální i zde. Meze se tady prostě a jednoduše nekladou. Pokud jsi ale jedním z těch, co brouzdají v obchoďácích, i tam můžeš produkty značky Mixit.cz zakoupit. Maxisměs Fík, To pravé ořechové nebo mix namíchán výživovým expertem (kterého všichni znáte z nejmenovaného pořadu na jedné nejmenované televizi;)) Petrem Havlíčkem s názvem Nahoď batoh.

Autor: Blanka
Autor: Blanka

Hlavně zdravě a kvalitně

Žádné přidané cukry, tuky, konzervanty, barviva a nekvalitní výběr ovoce. Lahodná chuť, omamná vůně a ojediněle dokonalý vzhled. Ačkoli se ti to může zdát jako pohádka, tak věř, že jsou VŠECHNY mixy míchány ručně. To znamená, že veškeré suroviny jsou pečlivě promíchané, tudíž se ti nemůže stát, že si do misky naložíš jednu zalepenou kouli.

Vymazlená nadílka

Stejně jako je vymazlený eshop tak stejně vymazlená ti přijde tvá zásilka. Pokud dáš přednost poštovní zásilce před osobním odběrem, budeš doslova mile šokovaná. Nejen velkým množstvím a rychlostí s jakou ti tvá mňamka přijde, ale také dopisem, letáčkem a nálepkou. Této službě se nedá vůbec nic vytknout.

IMG_3385
Autor: Blanka

Ať jsi matka, babička, dcera, vnučka, studentka, přítelkyně, milenka nebo manžel, dělník, muž v domácnosti, sportovec či vegetarián. Dopřej si kvalitní snídaní, přesnídávku nebo svačinku a namixuj si své vlastní zobání. Věř, že tě rychle přejde chuť na takové „prasárničky“ jako je jitrnička, kejtička či ostravská klobáska.

Takže vzhůru do zdravého mlsání a hlavně na MIXUJ s mixit.cz 🙂

Latest Posts

Nenech si ujít