Že je muzeum místem, kde Vás nepotká zábava? To možná tak platilo v muzeu na výletě na základní škole, ale určitě to neplatí o nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha, kde to opravdu žije a kde se během pěti podzimních večerů můžete setkat se známými osobnostmi, které se představí v zábavné recitálové talk show. Od pondělí 24. října se v rámci programu Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými budou těšit např. Robert Vano, Hanka Křížková či Chantal Poullain.

 

Rok se s rokem sešel a s začátkem nové divadelní sezóny se vrací do muzea Grévin oblíbená recitálová talkshow Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými. Na programu všech večerů bude zpěv, zábava i spousta legrace. Od svých oblíbených umělců se možná dozvíte i nečekané perličky z prostředí showbyznysu. Nudit se tak určitě nebudete!

Fotograf Robert Vano a Leona Gyöngyösi ze skupiny New Golden Kids

První z pěti zábavých večerů se uskuteční v pondělí 24. října. Vystoupí známý fotograf, který se narodil na Slovensku, ale dlouhodobě žije a pracuje v Čechách, a o kterém se ví, že rád fotí krásné muže. Fotograf Robert Vano. Současně se na pódiu potká s charismatickou gospelovou zpěvačkou Leona Gyöngyösi, kterou znáte i ze skupiny New Golden Kids.

Múza Miloše Formana Jitka Sedláčková a šansoniérka Dáša Zázvůrková

V druhém představení, které proběhne 6. listopadu, se můžete těšit nejen na vynikající filmovou i divadelní herečku a kantorku Jitku Sedláčkovou, ale i na „múzu Miloše Formana“ z Dobře placené procházky, úžasnou šansoniérku Dášu Zázvůrkovou.

Herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková

Návštěvu Grévinu nevynechejte ani 20. listopadu. Přijede totiž jeden z nejmilejších českých hereckých párů – harmonické duo Jan Přeučil a Eva Hrušková. První československou popelku, herečku a dabérku, stejně jako populárního herce, kantora a dabéra jistě netřeba více představovat.

Herečka a zpěvačka Hanka Křížková a stylista Kája Pavlíček

Pár dní před Mikulášem, 4. prosince, vystoupí v Grévinu jedna z nejobsazovanějších muzikálových hereček a zpěvaček, která se nebojí šířit svou vždy dobrou náladu. Hanka Křížková se na pódiu potká s Kájou Pavlíčkem – předním českým stylistou, vizážistou a designérem. Možná si ho pamatujete ze seriálu Dokonalý svět. Po tomto setkání Vám určitě uvízne v paměti jako člověk, s kterým se okolí nikdy nenudí.

Herečka a šansoniérka Chantal Poullain

A předvánoční čas si přijďte zpříjemnit i 18. prosince. Během závěrečné recitálové show Vás pobaví česká herečka a šansoniérka francouzského původu Chantal Poullain. Její francouzský půvab, nezaměnitelný hlas a roztomilá „česká francouzština“ Vás jistě oslní. Z Grévinu budete odcházet spokojeni a plni francouzského šarmu.

Zábavné večery začínají vždy v 19.00 hodin. Kromě hostů Vás všemi večery provede i moderátor René Kekely.

Přijďte se pobavit při Café Théâtre a zjistěte, kdo z hostů bude nejzábavnější. a nezapomeňte ani na výjimečnou návštěvu necelé 100 voskových figurín, které na Vás v Grévinu čekají.

Vstupenky na jednotlivá představení Café Théâtre v ceně 199,- Kč je možné rezervovat předem na e-mailové adrese communication-praha@grevin.com nebo je lze zakoupit na e-shopu muzea či přímo na pokladně v Celetné ulici 15. Diváci talkshow mají navíc možnost využít speciální akci 1+1, kdy k zakoupené vstupence do Muzea Grévin získají navíc jednu vstupenku zdarma.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.