Muzeum není nuda jako na škole, vyrazte s partou do Grévinu a přesvědčte se

Že je muzeum místem, kde Vás nepotká zábava? To možná tak platilo v muzeu na výletě na základní škole, ale určitě to neplatí o nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha, kde to opravdu žije a kde se během pěti podzimních večerů můžete setkat se známými osobnostmi, které se představí v zábavné recitálové talk show. Od pondělí 24. října se v rámci programu Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými budou těšit např. Robert Vano, Hanka Křížková či Chantal Poullain.

 

Rok se s rokem sešel a s začátkem nové divadelní sezóny se vrací do muzea Grévin oblíbená recitálová talkshow Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými. Na programu všech večerů bude zpěv, zábava i spousta legrace. Od svých oblíbených umělců se možná dozvíte i nečekané perličky z prostředí showbyznysu. Nudit se tak určitě nebudete!

Fotograf Robert Vano a Leona Gyöngyösi ze skupiny New Golden Kids

První z pěti zábavých večerů se uskuteční v pondělí 24. října. Vystoupí známý fotograf, který se narodil na Slovensku, ale dlouhodobě žije a pracuje v Čechách, a o kterém se ví, že rád fotí krásné muže. Fotograf Robert Vano. Současně se na pódiu potká s charismatickou gospelovou zpěvačkou Leona Gyöngyösi, kterou znáte i ze skupiny New Golden Kids.

Múza Miloše Formana Jitka Sedláčková a šansoniérka Dáša Zázvůrková

V druhém představení, které proběhne 6. listopadu, se můžete těšit nejen na vynikající filmovou i divadelní herečku a kantorku Jitku Sedláčkovou, ale i na „múzu Miloše Formana“ z Dobře placené procházky, úžasnou šansoniérku Dášu Zázvůrkovou.

Herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková

Návštěvu Grévinu nevynechejte ani 20. listopadu. Přijede totiž jeden z nejmilejších českých hereckých párů – harmonické duo Jan Přeučil a Eva Hrušková. První československou popelku, herečku a dabérku, stejně jako populárního herce, kantora a dabéra jistě netřeba více představovat.

Herečka a zpěvačka Hanka Křížková a stylista Kája Pavlíček

Pár dní před Mikulášem, 4. prosince, vystoupí v Grévinu jedna z nejobsazovanějších muzikálových hereček a zpěvaček, která se nebojí šířit svou vždy dobrou náladu. Hanka Křížková se na pódiu potká s Kájou Pavlíčkem – předním českým stylistou, vizážistou a designérem. Možná si ho pamatujete ze seriálu Dokonalý svět. Po tomto setkání Vám určitě uvízne v paměti jako člověk, s kterým se okolí nikdy nenudí.

Herečka a šansoniérka Chantal Poullain

A předvánoční čas si přijďte zpříjemnit i 18. prosince. Během závěrečné recitálové show Vás pobaví česká herečka a šansoniérka francouzského původu Chantal Poullain. Její francouzský půvab, nezaměnitelný hlas a roztomilá „česká francouzština“ Vás jistě oslní. Z Grévinu budete odcházet spokojeni a plni francouzského šarmu.

Zábavné večery začínají vždy v 19.00 hodin. Kromě hostů Vás všemi večery provede i moderátor René Kekely.

Přijďte se pobavit při Café Théâtre a zjistěte, kdo z hostů bude nejzábavnější. a nezapomeňte ani na výjimečnou návštěvu necelé 100 voskových figurín, které na Vás v Grévinu čekají.

Vstupenky na jednotlivá představení Café Théâtre v ceně 199,- Kč je možné rezervovat předem na e-mailové adrese communication-praha@grevin.com nebo je lze zakoupit na e-shopu muzea či přímo na pokladně v Celetné ulici 15. Diváci talkshow mají navíc možnost využít speciální akci 1+1, kdy k zakoupené vstupence do Muzea Grévin získají navíc jednu vstupenku zdarma.

Latest Posts

Nenech si ujít